تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

به ندرت می توان تنظیم کننده ای را یافت که خواننده موفقی هم باشد!

0

محسن افشار گفت: خوشحالم که وزارت ارشاد با وسواس بیشتر به کسانیکه در حوزه موسیقی فعالیت می کنند مجوز تاسیس می دهد؛ دیگر مثل گذشته نیست که افراد بدون تخصص اقدام به تاسیس شرکت موسیقی داشته باشند.

محسن افشار آهنگساز و تنظیم کننده از فعالیت های آتی خود گفت: در حال حاضر در گیر شرکت فرهنگی و هنری «آوای ترنم یونا» هستم؛ این شرکت را به تازگی تاسیس کردم ؛ همزمان با تشکیل آن با هومن ابراهیمی برای نخستین آلبوم رسمیش قرار داد بسته ام.

وی درباره انگیزه خود از تاسیس شرکت فرهنگی و هنری «آوای ترنم یونا» عنوان کرد: چون دیدم با راه اندازی شرکت می توانم به دوستانی که در شهرستان ها فعالیت دارند کمک کنم و همچنین می توانم تغیراتی در روند کاری خود به وجود آورم تصمیم گرفتم چنین شرکتی را تاسیس کنم.

این آهنگساز در ادامه گفت: هدف من استعداد یابی نیست ؛ دوست ندارم از این دیالوگ استفاده کنم؛ چرا که بسیاری از موسسات با این هدف کار خود را آغاز می کنند ودر نهایت وقتی که استعداد مورد نظر خود را پیدا کردند چه کاری برای آن انجام می دهند! هدف من سرمایه گذاری روی افرادی هست که تصور می کنم در موسیقی به خوبی عمل می کنند.

افشار با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: با سعید عرب همکاری می کنم ودر نخستین کنسرت رسمی نیما علامه که ۲۲ اسفند ماه برگزار می شود به عنوان سرپرست گروه حضور دارم.
وی در ادامه با اشاره به حضور تنظیم کنندگان در عرصه خوانندگی گفت: سال های سال است که چند قطعه مستقل آماده کرده ام ولی هیچ وقت آنها را منتشر نکردم چون دوست دارم روزی این قطعات منتشر شود که به موفقیت کامل رسیده باشم.
این آهنگساز در پایان خاطر نشان کرد: تنظیم کنندگانی هستند که در عرصه خوانندگی هم ورود پیدا کرده اند ولی نتوانستند به خوبی عمل کنند ؛ پس معتقدم در عرصه موسیقی به ندرت تنظیم کننده ای را می توان یافت که خواننده موفقی هم باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ