تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ارکسترال خوانندگان پاپ و مداحان

0

محسن خلیلیان رهبر ارکستر مهدی احمدوند ازاجرای این ارکستر و مراحل انتشار آلبوم آن تا ساخت کار مذهبی ای برای موسسه سوره خبر داد.
محسن خلیلیان در گفت وگو با هم‌آهنگ از فعالیت های تازه خود گفت: در حال حاضر در گیر جمع آوری کار مذهبی برای موسسه هنری سوره که وابسته به حوزه هنری است هستم. این کاربه صورت ارکسترال و تلفیقی از صدای خوانندگان پاپ و مداحان اهل بیت است که به سفارس مدیر موسسه سوره سعید خندق آبادی صورت می گیرد .
این نوازنده در ادامه با اشاره به آلبوم مهدی احمدوند خاطر نشان کرد : بعد ازانتشار آلبوم «از این ساعت» دومین آلبوم تازه مهدی احمدوند منتظر مجوز وزارت ارشاد است؛ ما در حال حاضر در حال تمرین هستیم تا فیلم این آلبوم را به ارشاد ارائه کنیم تا به این طریق آلبوم منتشر شود.

وی در خصوص اجرای ارکستر مهدی احمدوند اظهار کرد: من به عنوان تنظیم کننده و رهبر در این ارکستر حضور دارم. تمرینات ارکستر را شروع کرده ایم تصور می کنم اوایل بهمن با آلبوم تازه به روی صحنه برویم.

خلیلیان از دیگر فعالیت های خود گفت: به عنوان مدیر هنری و رهبر ارکستر ، تنظیم کننده و آهنگساز «هرمس» هستم. همانطور که می دانید «هرمس» دو سال ممنوع کار بود؛ در حال حاضر آلبوم تازه اش جمع آوری شده است، «عزیزم منو ببخش» یکی از قطعات است که نام آلبوم هم برگرفته از آن است .
این نوازنده عنوان کرد: من در ژانر آهنگسازی کودک با تصویر دنیای هنر کارموزیک می کنم. همچنین دوبله انیمیشن هم انجام می دهم .از دیگر فعالیت هایم می توانم به مجری گری در شبکه دو و کارشناس موسیقی سازمان اشاره کنم .

لازم به ذکر است؛ محسن خلیلیان به عنوان نوازنده، تنظیم کننده و رهبر تاکنون در گروه های شهرام شکوهی، ارکستر مهدی یغمایی(تنظیم کننده)، ارکستر روزبه نعمت الهی( رهبر) و سهراب پاکزاد (نوازنده) فعالیت داشته است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ