تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

محسن رجب پور: هنوز در ایران به استاندارد کنسرت آنلاین نرسیده ایم

0

تهیه‌کننده و مدیرعامل مؤسسه «ترانه شرقی» معتقد است که امسال با برنامه ریزی های درستی کنسرت آنلاین پخش می شود ، امیدوارم در ایران زیر ساخت های تکنولوژی واینترنتی آنقدر پیشرفت داشته باشد که بتوانیم به نقطعه ای برسیم که بدون دغدغه از پخش آنلاین استفاده کنیم.

محسن رجب پور درباره پخش کنسرت های آنلاین در جشنواره فجرگفت: اکنون جشنواره فجر به کنسرت آنلاین روی آورده است این اتفاق خوبی ست که شاهد آن هستیم ، پخش کنسرت آنلاین بر ترافیک یا دوری راه غلبه می کند و کمک می کند که خیلی از علاقه مندانی که در کشورهایی چون جنوب اسپانیا زندگی می کنند بدون دغدغه بتوانند از کنسرت خواننده مورد علاقه شان همچون حامد همایون استفاده کنند.

وی در ادامه درباره استاندارد کنسرت آنلاین در ایران توضیح داد : با توجه به مشکلات اینترنت و…  فعلا در پخش آنلاین از استاندارد خوبی برخوردار نیستیم . امیدوارم که بتوانیم کارگردانی آنلاین داشته باشیم تا بیننده ای که در منزل خود نشسته وبرنامه را آنلاین می بیند همان لذتی را ببرد که در سالن کنسرت از آن بهره می برد.
مدیرعامل مؤسسه «ترانه شرقی» در انتها درباره پخش کنسرت آنلاین حامد همایون گفت: بعد از جشنواره قرار است کنسرت های حامد همایون را در تاریخ های ۱۹ و۲۰ بهمن ماه برگزار کنیم این کنسرت پخش آنلاین هم دارد. اما در خصوص کنسرت های خارج از کشور پخش آنلاین نداریم چون ایرانیان خارج از کشور به این استاندارد نرسیده اند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ