تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رجب پور:«ترانه شرقی» با دو اثر به استقبال محرم ۹۵ می‌رود

0

محسن رجب پور مدیر شرکت ترانه شرقی از انتشار دو اثرتازه شرکت ترانه شرقی به مناسبت محرم خبر داد.

محسن رجب پور با اعلام این خبر گفت: دو کاربا صدای حامد همایون و آرش مسیح برای محرم ضبط کرده ایم که در چند روز آینده منتشر می شود.

وی درخصوص دو اثری که قرار است شرکت ترانه شرقی منتشر کند توضیح داد: ترانه اثر اول از سهیل حسینی با آهنگسازی حامد همایون،تنظیم سامان امامی و میکس و مستر از محمد فلاحی است که صاحب اثر هم شرکت ترانه شرقی است.

وی افزود:اثر دوم هم از آرش مسیح است که شاعر و آهنگساز این اثر خود مسیح و تنظیم کننده و میکس و مستر سعید انصار است ،که به مناسبت ماه محرم منتشر خواهد شد.این دو اثر نخستین اثر مجاز این دو خواننده است.

مدیر شرکت ترانه شرقی با اشاره به برنامه های این شرکت گفت:بعد از محرم و صفر قرار است برای این دو خواننده کنسرت برگزار کنیم در حقیقت قرار است برای همه کسانی که در فصل تازه به شرکت ترانه شرقی معرفی شدند یعنی در سه ماهه چهارم سال کنسرتی برگزار کنیم.

رجب پور اظهار کرد: قرار است برای خوانندگانی که زودتر آلبومشان مجوز گرفته است  بعد از محرم کنسرتی برگزار کنیم  از جمله این خوانندگان می توان به حامد همایون اشاره کرد ،با توجه به اینکه اوتمام قطعاتش مجوز دارد و آهنگ هایش منتشر شده است  و هیچ منعی هم برای اجرای کنسرت ندارد نخستین گزینه است؛  آرش مسیح گزینه بعدی  است که برای او کنسرت برگزار می کنیم .

وی در ادامه با بیان اینکه شرکت ترانه شرقی همیشه کارهای محرمی منتشر کرده است گفت: به  سفارش خودم  این دو کار به مناسبت ماه محرم منتشر می شود، افتخار می کنم که چنین کاری را انجام می دهم .

مدیر شرکت ترانه شرقی  در ادامه خاطر نشان کرد: فرق من با بقیه در این است که اعتقاد به استعداد جدید دارم ، احساس می کنم جریانی را دنبال کردیم  که  مانند  دو سال گذشته همه اجراهای ما تکراری نباشد. ما قاعده ای به نام ترتیب رپورت ها داریم از نیمه سال ۹۳ همه قطعاتی که در کنسرت ها اجرا شد تکراری بود به جز یکی دو قطعه تازه .

وی افزود: برای من تهیه کننده  مشکل است که با تکرار مواجه باشم  به همین خاطر هر کاری انجام می دهم که از تکرار به دور باشم . به کارهای  محرمی هم اعتقاد شدیدی دارم چون خودم هیات دارم .

رجب پور در ادامه خاطر نشان کرد: از هر جای دنیا هر هنرمند فارسی زبانی  که کار خود را برای ما بفرستد با علاقه آن را می شنویم؛  اگر کسی از ۱۰۰ در صد ۴۰ درصد استعداد داشته باشد ما روی آن سرمایه گذاری می کنیم .

مدیر شرکت ترانه شرقی  افزود: اگر ببینیم خواننده ای که به ما رجوع می کند استعداد دارد برای او سرمایه گذاری می کنیم،ما اتاق فکر داریم کارهای او را تدوین می‌کنیم.

وی افزود: ما در اتاق فکر به این فکر می کنیم که چه موضوعاتی در جامعه وجود دارد  که به آن بپردازیم ،با توجه به اینکه همه اشعاردرباره  دوری جدایی ، غصه و… است . من اعتقاد به صمیمیت دارم برای همین تلاش می کنم که در مسیر مثبت کار کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ