تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مجتبی کبیری:نباید به سادگی به کارهای مناسبتی ورود کرد

0

مجتبی کبیری در گفتگو با خبرنگار هم آهنگ گفت:در گذشته فضای نوحه و مداحی متفاوت بود،نوحه سرایی بیشتر به دل می‌نشست،الان در مقایسه با گذشته آثار تولید شده قوی نیستند.

وی در ادامه افزود: درباره ائمه یک سری کار تولید کردم که ازصدا وسیما پخش شد.کارهای مناسبتی شرایط و فضاسازی خود را دارد نباید ساده به این فضا ورود پیدا کرد به همین دلیل سعی می کنم زیاد در این حوزه وارد نشوم.آثاری که برای ائمه ساخته می‌شود بسیار ارزشمند است وقتی می‌خواهیم چنین کارهایی را انجام دهیم باید با افراد متخصص مشورت کنیم تا بتوانیم بیشتر با این فضا آشنا شویم.

اخیرا کارهای زیادی برای محرم ساخته شده است،اما من معتقدم کاری ماندگار است که با مشورت وشناخت درست ساخته می شود . به تازگی پیشنهاد کاری به من شد که قطعه‌ای را برای حضرت عباس بخوانم ولی چون ورود به این عرصه به شناخت صحیح نیاز داشت وارد نشدم.خیلی دوست داشتم که امسال کاری را برای محرم بسازم ولی این اتفاق نیافتاد.

در رابطه با میلاد حضرت رسول ترانه‌ای را که جنبه تاریخی دارد به من پیشنهاد دادند که بخوانم، قرار است این کار را در چارچوب فضا سازی قوی انجام دهیم.

کبیری در خصوص کارهایی که برای ماه محرم ساخته شده است گفت: اکثرتک آهنگ هایی که برای ماه محرم ساخته شده از خواننده های ناشناس است امسال خواننده مطرحی را ندیدم که در این زمینه کاری ارائه کند.

این خواننده در پایان خاطر نشان کرد: یک سری تک آهنگ آماده انتشار دارم که در فضای رمانتیک ، شاد و آرام کار شده است قرار است بعد از محرم منتشر کنم .قصد دارم کنسرتی هم برگزار کنم فعلا با برخی از دوستان در این باره صحبت کرده ام تا به توافق برسم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ