تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از همکاری با محمد اصفهانی تا نوازندگی ارکستر ملی

0
امیر فتحی رهبر ارکستر محمد اصفهانی از برنامه های این خواننده و همکاری که قرار است با ارکستر ملی داشته باشد خبر داد.

امیر فتحی در خصوص فعالیت های تازه خود گفت: در حال حاضر به عنوان رهبر ارکستر در کنار محمد اصفهانی کار می کنم ؛ منتظر هستیم آلبوم تازه او آماده شود ؛ انشالله بعد اجرای ارکستر بزرگ را در تهران و ارکستر جمعی را در شهرستان ها خواهیم داشت، ۵ اردیبهشت ماه هم محمد اصفهانی اجرایی در اصفهان داشت؛ که با استقبال بی نظیری روبه رو شد .

رهبر ارکستر محمد اصفهانی در ادامه از همکاری خود با ارکستر ملی گفت: محمد اصفهانی پیشنهاد دادند که به عنوان نوازنده پیانو با ارکستر ملی همکاری داشته باشم در این خصوص با فریدون شهبازیان رهبر این ارکستر هم صحبت هایی کردند ؛ قرار شد طی یک جلسه حضوری با شهبازیان درباره این همکاری دیداری داشته باشم.

فتحی در ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود خاطر نشان کرد: آلبوم  بی کلامی دارم  که در فضای سلو و پیانو به همراه ارکستر کار شده است ؛ مطمئنا این آلبوم  هنری و احساسی را مردم دوست خواهند داشت،  قرار است آن را به زودی منتشر کنم.

در پایان وی از دیگر برنامه های خود گفت: قطعه ای در آلبوم محمد اصفهانی هست که آهنگسازی آن را بنده انجام داده ام. قرار است با فریدون خشنود هم همکاری هایی داشته باشم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ