تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مجتبی کبیری : به فکر انتشار آلبوم تازه ای نیستم

0

هم آهنگ – سارا صادقی : مجتبی کبیری خواننده پیش کسوت وحرفه ای عرصه موسیقی ایران از تازه ترین فعالیت های خود خبر داد و گفت: فعلا در حال جمع آوری تک آهنگ هایی هستیم که قرار است به زودی منتشر شود.
وی با اعلام این خبر به هماهنگ گفت: برنامه ریزی خوبی برای انتشار تک آهنگ هایی که قرار است در آینده منتشر شود صورت گرفته است.یک سری از ترانه ها به ما رسیده است ؛ که فعلا در حال بررسی هستیم.
این خواننده در ادامه افزود: هنوز در حال جمع بندی هستیم، تا انشاالله به زودی از میان آنها تک اهنگ های مناسب را برای انتشار انتخاب کنیم. در یک ماه آینده می توانم به طور قطعی اعلام کنم که چه تک آهنگ هایی را قرار است منتشر کنیم.
کبیری با اشاره به انتشار آلبوم تازه خود گفت: آلبوم اتاق ساکت آلبومی بود که سال گذشته منتشر کردم .در حال حاضربه فکر انتشار آلبوم تازه ای نیستم ،چون در شرایط کنونی علاوه بر آنکه انتشارآلبوم هزینه بر است ؛کیفت ها هم پایین آمده است .
وی در پاسخ به این سوال که چرا در عرصه موسیقی حضورتان کم رنگ شده است گفت: به دلیل مسائلی که حاشیه ساز است و علاقه ای به یاد آوری وصحبت کردن درباره آن ندارم در فضای موسیقی کم پیدا شده ام .

این هنرمند در ادامه در خصوص حضور خوانندگان جوان در عرصه موسیقی گفت: تا جایی که بتوانم کارهای خوانندگان تازه کار را گوش می دهم واز آن استقبال می کنم. ولی به حر حال تصمیم گیرنده آخر مردم هستند.
وی در پایان با اشاره به فعالیت های خود دربرنامه های تلویزیونی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان در برنامه های شبکه یک ، دو و پنج حضور داشتم.

منبع: اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ