تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مرتضی گودرزی: صبوری تا پایان سال منتشر می شود

0

مرتضی گودرزی خوانندهٔ موسیقی سنتی ایران که بیشترین تمرکزش بر روی موسیقی محلی شمال خراسان است بعد از ۴ سال آخرین آلبوم رسمی خود را منتشر می کند.

مرتضی گودرزی از انتشار آخرین آلبوم خود خبرداد ودر این باره گفت: صبوری آخرین آلبومم است که ۴ سال در انتظار انتشاراست ؛ به دلیل مشکلاتی که وجود داشت زمان انتشار آن طولانی شد.
وی افزود: می خواستم بعد از انتشار آلبوم صبوری بلافاصله آلبوم دیگرم را شروع کنم اما به دلیل این تاخیر دیگر انگیزه ای برای انتشار آلبوم نداشتم.

این خواننده با اشاره به دلایل تاخیر انتشار آلبوم صبوری گفت: ؛قرار بود ناشر آلبومم موسسه باربد باشد چون اکثر آثارم در این موسسه منتشر شده است. بعد از یک سال نیم مدیر موسسه طی تماس تلفنی گفت مشکلی داخلی در موسسه پیش آمده به همین دلیل نمی توانند با من همکاری کنند ؛ بدین ترتیب کسی که قرار بود آلبوم صبوری را منتشر کند از موسسه بیرون آمد وصبوری ۴ سال بلا تکلیف ماند.
گودرزی خاطر نشان کرد: بعد از ۴ سال با رسول اف آشنا شدم وطبق قرار داد قرار شد تا پایان امسال آلبوم صبوری منتشر شود.

وی درباره قطعات آلبوم صبوری گفت: این آلبوم شامل ۷ الی ۸ قطعه با آواز بنده و تک نوازی دو تار است. در آلبوم صبوری قطعات شاخص موسیقی خراسان اجرا شده است در حقیقت به شیوه بخشی ها کار شده است با این تفاوت که به جای گویش ترکی وکرمانجی با گویش فارسی خوانده شده است.
خواننده آلبوم صبوری در پایان گفت: آلبوم صبوری را به استادانم چون مرحوم حاج قربان سلیمانی ، اسماعیل صفارزاده و حاج حسین یگانه تقدیم کرده ام.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ