تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اجرای موسیقی ـ نمایش «شطّ رنج‌ بازی» علی قمصری

0

موسیقی-نمایش «شطّ رنج»، اثر تازه علی قمصری ،از ۲۹ فروردین ماه به روی صحنه می‌رود.

در این اثر نمایشی که با هم آوایی بهادر صحت، هاله سیفی زاده ، حسین پیرحیاتی ، مارال قمی اجرا میشود؛ سارا رسول زاده و حامد شفیع خواه نقش‌آفرینی خواهند کرد.

شطّ رنج، با رویکردی تمثیلی تلاش دارد تا زوال ارتباط انسانی را به شکلی فلسفی به تصویر بکشد. این اثر نمایشی که به قلم احسان افشاری نگاشته شده است؛ ادبیات، نمایش و موسیقی را در هم می آمیزد.
کارگردانی این اثر را علی ساسانی نژاد و حامد شفیع خواه بر عهده دارند و موسیقی این مجموعه را علی قمصری(تار)، کامران منتظری(تمبک) ، عسل ملک زاده(کوبه ای) ،امیرفرهنگ اسکندری(عود)، اشکان مرادی(کمانچه)، پریسا پیرزاده(آلتو)، فرشاد شیخی(هورن) و نرگس تقی پور(هورن) خواهند نواخت.

از دیگر عوامل می توان به علی ساسانی نژاد ( طراح صحنه و نور ) ، لیلا جعفری ( مجری طرح و مدیر تولید ) ، مینا عبدی ( مدیر اجرا ) ، نکیسا ربیعی ( دستیار کارگردان و برنامه ریز ) ، سارا حدادی ( مشاور رسانه ای ) ، ایلیا شمس (تبلیغات مجازی- تئاتربازها) ، علی ساسانی نژاد ( طراح پوستر و بروشور ) ، محمدرضا مهربانی و رضا افشاری (ساخت تیزر ) اشاره کرد.

کنسرت – نمایش «شطّ رنج » از ۲۹ فروردین ساعت ۱۸:۳۰ در تالار حافظ به روی صحنه می رود و  بلیت فروشی این اثر از ۲۰ فروردین در سایت www.irannamayesh.com آغاز میشود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ