تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موسیقی نواحی در نوروز طنین انداز می شود

0

این خواننده موسیقی گیلان با اعلام این خبر گفت: به همراه گروه «آوای گیل»  از ۶ تا ۱۲ فروردین ماه کنسرتهایمان را از رامسر تا چالوس برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در این کنسرتها قصد داریم در کنار قطعات فولک شمال ایران، آثار محلی چهار منطقه دیگر کشورمان همچون شیراز، آذربایجان ، خراسان و کردستان را اجرا کنیم به طوری که برای این برنامه ۳ ماه است که با گروه در حال تمرین هستیم.

این خواننده گیلانی افزود: کنسرتهایمان به گونه ای برنامه ریزی شده که در ابتدا قطعات محلی منطقه خودمان را اجرا کنیم و سپس قطعاتی از این چهار منطقه ایران عزیزمان را اجرا خواهیم کرد.

وحدتی درباره اجرای قطعات محلی مناطق دیگر بیان داشت: ما اجازه نداریم قطعات موسیقی محلی را برای اجرا با سازهای خودمان تغییر دهیم بر همین اساس با اضافه کردن تار و سازهای کوبه ای و برخی سازهای دیگر ، موسیقی مناطق دیگر را اجرا می کنیم.

سرپرست گروه آوای گیل ادامه داد: من مدتهاست در حال تمرین برای اجرای قطعات مناطق مختلف کشورمان هستم و قطعا می توانیم از عهده اجرای آنها بربیاییم.

وحدتی در خاتمه خاطر نشان کرد:من تجربه اجرای قطعات محلی شیراز را در بین مردمان شیراز داشته ام  که بسیار غافلگیر شده اند و از آنجایی که در ایام نوروز مردمان مناطق مختلف کشور به شهرهای شمالی سفر میکنند ، تصمیم به اجرای قطعات محلی دیگر استانها گرفتیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ