تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اگر دکه روزنامه فروشی داشتم شاید الان دو خانه خریده بودم

0

نادر مسچی گفت: در شرایط حاضر موسیقی مرده است چون آثار بی محتوایی منتشر می شود که با سلایق ما فرسنگ ها فاصله دارد به همین خاطر می توانم بگویم هنر در مملکت ما جایگاهی ندارد.
نادر مسچی خواننده آهنگ «با تو خوشبختم» در گفت وگو با خبرنگار هم آهنگ از دلایل حضور کم رنگ خود در عرصه موسیقی گفت: ۷ الی ۸ ماه است که از فضای موسیقی فاصله گرفته ام چون موسیقی ما بیمار است ؛ همه چیز به دست آدم هایی افتاده که برای موسیقی ارزشی قائل نیستند و ما هم با آنها کاری نداریم . اگر به جای موسیقی دکه روزنامه فروشی داشتم شاید الان دو تا خانه خریده بودم .
وی افزود : آهنگ «بارونه» آخرین کاری بود که اسفند سال گذشته منتشر کردم ؛ فعلا از فضای موسیقی کناره گیری کرده ام شاید دوباره برای روحیه خودم با یک الی دو کار به این فضا برگشتم ، البته این کارها را دلی می کنم .
این خواننده در ادامه گفت: در هر دوره ای برای بهتر شدن شرایط با جا به جایی مدیرانی رو به رو بودیم اما این تغییرات کمکی به موسیقی نکرد چون موسیقی فقط شاهد تغییر مسئولان بود، قانون همچنان پا برجا بود و تغییری در آن رخ نداده است.
مسچی اضافه کرد: جالب است که قانون هیچ گونه نظارتی بر روی مداحی ها ندارد ؛اگر نظارت وجود داشت اجازه نمی داد که ملودی های فجیع وارد مداحی ها شود. الان همه نوحه ها تکراری شده است.
این خواننده در پایان یاد آور شد : به خاطر دارم جز نخستین نفراتی بودم که با کمپانی آلمان قرار داد بستم ولی اکنون با گذشت زمان شرایط تغییر کرده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ