تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نامی محمدیان در آلبوم جدیدش هندی می‌خواند

0

نامی محمدیان پس از انتشار آلبوم «پاییزی» در سال ۹۲، در حال طی کردن پروسه تولید آلبومی است که بیش از نیمی از آهنگ‌هایش به موسیقی هندی اختصاص دارد.

نامی محمدیان که بعد از انتشار اولین آلبوم خود در سال ۹۲ تاکنون نسبت به انتشار آلبوم جدید اقدام نکرده است، این بار قصد دارد آلبومی ایرانی-هندی را روانه بازار کند.

او در جواب این سوال که با توجه به اینکه در ایران نیست چرا مصر به انتشار آلبوم مجاز است، گفت: چون از اهالی این کشور هستم و به قوانین آن احترام می‌گذارم. ضمن اینکه دوست دارم برای همین مردم بخوانم. به همین دلیل درست‌تر این بود که آلبوم خود را با مجوز منتشر کنم. ضمن این که من در ایران هم زندگی می‌کنم و فقط به جهت شغلی که دارم، بخشی از زندگی‌ام در خارج از کشور است.

او در مورد استفاده از موسیقی هندی در تازه‌ترین آلبومش توضیح داد: این به جهت علاقه شخصی من به موسیقی این کشور است. چون نواها و ملودی‌های این کشور بسیار شنیدنی و جذاب است و همیشه موسیقی آن را دنبال می‌کنم. به همین دلیل وقتی از سوی دوستانم در  کشور عزیز هند پیشنهاد شد که آهنگ‌هایی به زبان آن‌ها بخوانم، با کمال میل پذیرفتم. به این ترتیب تقریبا  بیش از نیمی از آهنگ‌های آلبوم جدیدم به موسیقی کشور عزیز هند اختصاص دارد.

محمدیان در مورد اینکه این آلبوم با آن‌چه در گذشته منتشر کرده است چه تفاوت‌هایی دارد هم گفت: واقعیت این است که من سبک و استایل خود را در این آلبوم حفظ کرده‌ام و باحفظ امضا و اصالت خود، به تولید آثاری متنوع اقدام کرده‌ام. به جرات می‌توانم بگویم که اگر تجربه کاری من نبود و آلبومی مانند «پاییزی» را در کارنامه خود نداشتم، این آلبوم نیز شکل نمی‌گرفت و نمی‌توانستم به ایده‌آل‌هایم برسم. همکاری گذشته من با دوستان و اساتیدی  چون اهورا ایمان، خانواده محترم بیات و … کمک شایانی به آن‌چه امروز دارم کرد.

او در پایان در مورد این که چه زمانی منتظر انتشار آلبوم جدید باشیم و با چه عنوانی توضیح داد: این آلبوم در دست تولید است و به زودی وارد پروسه جدیدی می‌شود و چون دوست ندارم بدقول شوم اجازه دهید در آینده نزدیک، نسبت به اعلام تاریخ انتشار آن اقدام کنم. درباره عنوان آن نیز، هنوز عنوانی درنظر گرفته نشده است. البته چند اسم پیشنهادی هست که تصمیمی قطعی درباره هیچ یک از آن‌ها گرفته نشده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ