تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«باران عشق» در تالاروحدت بارید

0

ناصرچشم آذر با «هجرت» و«خدای آسمان ها» متفاوت ترین کنسرت خود را برگزار کرد.
متفاوت ترین کنسرت ناصر چشم آذر به خوانندگی مانی رهنما ۱۸ مرداد ماه در تالار وحدت برگزارشد.
این کنسرت در حالی برگزار شد که سالن تالار وحدت از جمعیت انبوه پر شده بود.
در ابتدای مراسم تیزر کنسرت ۱۴۱۰ فرزاد فرزین ازمانیتور پخش شد و نوازندگان به ترتیب به روی صحنه آمدند وسازهای خود را کوک کردند .
سپس صبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم به روی صحنه آمد وطی سخنانی گفت: یادمان باشد خاطرات قصه های مجید ، آتش بس ، دختران و هامون را مدیون ناصر چشم آذر هستیم . بعد از سخنان او ناصر چشم آذر به روی صحنه آمد ومدتی مورد تشویق حضار قرار گرفت.
در شروع کنسرت ناصر چشم آذر پشت پیانو نشست وآهنگ «باران عشق» را با انگشتان جادویی خودنواخت ، گروه هم با او همراهی کردند به نحوی که فضای سالن از صدای امواج دریا وموزیک مسحور کننده پرشده بود.
«باران عشق» نخستین آهنگی بود که ناصر چشم آذر در کنسرت خود اجرا کرد بعد از این آهنگ چشم آذر روبه روی جمعیت ایستاد وبه جمعیت ادای احترام کرد.

باران عشق ، انتظار شور عشق ،آهنگ فیلم تاراج ( ایرج قادری ) ، موزیک فیلم قارچ سمی (رسول ملا قلی پور ) ، آهنگ قصه های مجید ،قطعات بی کلام باران شادی ، آهنگ آذری کین تُشکا(۱) و(۲) ،آهنگ بی کلام سوغاتی ، زائر ، خلوت، ای خدای عاشقان آهنگ هایی بودند که در این کنسرت ناصر چشم آذر اجرا کرد.

برای اجرای آهنگ موسیقی فیلم قصه های مجید ناصر چشم آذر ساز آکوردئون خود را بر داشت واین آهنگ را ایستاده برای حضار اجرا کرد و گروه هم او را همراهی کردند.
این بخش از کنسرت چنان با شور وهیجان برگزار شد که حضار پی در پی گروه وناصر چشم آذر را تشویق می کردند. در بخش دیگری از این کنسرت با ورود نوازنده سه تار گروه ریمکس آهنگ هایی از فیلم های (هامون ، خواب واجاره نشین ها ) را برای حضاراجرا کردند.
ناصر چشم آذر مجددا ساز آکوردئون خود را برداشت وآهنگ های آذری کین تُشکا (۱) و(۲) را باشور خاصی برای حضار اجرا کرد.سپس ساز آکوردئون را کنار گذاشت وپشت پیانو نشست وآهنگ سوغاتی را نواخت ،جمعیت هم یک صدا ترانه این آهنگ را می خواندند. آهنگ سوغاتی به اصرار حضار دوبار اجرا شد.
در ادامه کنسرت مانی رهنما به روی صحنه آمد و ترانه «زائر» را خواند . سپس طی سخنانی گفت: چقدر طول بکشه ، چند دهه بگذرد که از صدف مروارید متولد شود، مثل ناصر چشم آذر ! ما همانند او دیگر نخواهیم داشت .افتخاری است که در این کنسرت حضور دارم تا خاطراتتمان را با خواندن مرور کنیم . بعد این سخنان آهنگ هجرت را خواند.
بعد از این اجرا ناصر چشم آذر، مهمانانی که در سالن حضور داشتند را معرفی کرد وگفت: خوشحالم در این کنسرت گروه سون ، محمد رضا عقیلی ،علی موثقی و اسماعیل تهرانی رهبرسازهای ایرانی را می بینم.
مانی رهنما مراسم را با آهنگ خدای آسمان ها به پایان رساند ؛ زمانیکه این آهنگ را اجرا می کرد، از حضار خواست که با او هم خوانی کنند ؛این آهنگ با چنان استقبالی روبه رو شد که مانی رهنما مجبور شد دوباره این آهنگ را اجرا کند.
در پایان این کنسرت ناصر چشم آذر رو به حضار گفت: از شما می خواهم اسطوره موزیک ایران را تشویق کنید واز رسول ترابی وشرکت آوای دوران تشکر وقدر دانی می کنم.
لازم به ذکر است که ناصر چشم آذر برای نخستین بار آهنگ های هجرت وخدای آسمان ها را در کنسرت خود اجرا کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ