تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«باران عشق (2)» در «هفت میدان عشق» خلق شد

0

ناصر چشم‌آذر از جمع آوری آلبوم «هفت میدان عشق» و خلق کنسرت «باران عشق 2» که یکی از بزرگترین کنسرت های ملی و فاخر در جهان است خبر داد.

ناصر چشم‌آذر از آلبوم جدید خود گفت: در حال آماده کردن اثری برای سازمان فرهنگی وهنری شهرداری (ستاد مرکزی) هستم این کار که با عنوان «هفت میدان عشق» نام گذاری شده است بر اساس موضوعاتی چون انقلاب اسلامی ، ورود امام خمینی ، استقبال مردم ، اتفاقات جنگ ایران و عراق ، تحریم آمریکا ، زندگی مردم و تبعیت مردم از مقام معظم رهبری شکل گرفته است.

وی افزود: در حقیقت این اثر دنباله روی آلبوم «باران عشق» و کاری بی کلام همراه با کُرال است که در آن از آیات قرآن هم استفاده شده است. آلبوم «هفت میدان عشق» بیانگر حال و هوا و موقعیت اجتماعی جامعه است که شامل هفت قطعه از میدان های مهم تهران چون آزادی ، شهدا وتجریش است .

این آهنگساز در ادامه با اشاره به برگزاری کنسرت هفت میدان عشق گفت: قرار است این کار را به صورت کنسرت لایو هم در میدان آزادی اجرا کنیم اما زمان آن هنوز مشخص نیست چون کاری بین المللی و حجیم است برای همین برای اجرای آن به امکانات ویژه سپاه و انتظامات نیاز داریم؛ زیرا قصد داریم این اجرا را با 24 دوربین تصویر برداری و ثبت کنیم .

چشم‌آذر خاطر نشان کرد: همانطور که می دانید کار «باران عشق» در دنیا شناخته شده است به همین خاطر «باران عشق 2» را در «هفت میدان عشق» خلق کردم.

وی در خاتمه با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: علاوه بر این کارها آهنگسازی فیلم سینمایی علی ژکان هم به من پیشنهاد شده است اما فعلا در مرحله مذاکره هستیم و هنوز این کار قطعی نشده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ