تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«ارکستر ملی مهر» آذر ماه به روی صحنه می رود

0

ناصر ایزدی آهنگساز و رهبر «ارکسترملی مهر» ضمن تشریح فعالیت های خود از اجراهای ارکسترملی مهر و آثاری که در حال جمع آوری آن است خبر داد.

ناصر ایزدی از تاریخ اجرای ارکستر مهر خبر داد و گفت: در حال حاضر مشغول تنظیم آهنگ های کنسرت تالار وحدت هستم در کنار آن تمرینات ارکستر را هم شروع کرده ایم ؛ در این کنسرت قرار است قطعاتی که ساخته و تنظیم کرده ام با اشعاری از اخوان ثالث ، شفیعی کدکنی و سایه اجرا شود.

وی افزود: در کنار آن هم در حال ضبط دو اثر تازه هستم یکی از آلبوم ها شامل قطعاتی از اساتید قدیمی می شود و اثر دوم هم برای یکی از دوستان است که تنظیم آن را بر عهده داشته ام.

این آهنگساز در ادامه با اشاره به مشکلات حضور ارکستر مهر در شهرستان ها گفت: ارکستر ما خصوصی است به همین خاطر حضور در شهرستان ها نیازمند صرف هزینه ای سنگین است از سوی دیگر چون نوازندگان ما خانم هستند برای رفتن به شهرستان با محدودیت هایی مواجه هستیم و از آزادی عمل برخوردار نیستیم.

وی افزود: در صورتیکه من فکر می کنم اعضای یک گروه همانند اعضای بدن هستند اگر قرار است کاری انجام شود همه باید در آن سهیم باشند چون کاری فرهنگی است . به دلیل این محدودیت ها با توجه به دعوت هایی که از ما می شود کم تر به شهرستان می رویم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ