تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بسیاری از خوانندگان مدیون فرهودی هستند

0

ناصر ایزدی گفت: ناصرفرهودی یکی از صدابرداران خوب کشورمان بود که بسیار در کارش حرفه ای عمل می کرد و خلاق بود وکارهای بسیاری برای خوانندگان مشهور و ستارگان ساخت برای همین خیلی از آنها کارهایشان را مدیون او هستند .

«ناصر ایزدی» آهنگساز و رهبر ارکستر مهر با یاد آوری خاطراتی از «ناصر فرهودی» گفت: «ناصر فرهودی» مدیر استدیو پاپ بود تقریبا با کارهای او آشنا بودم حدود دو سال برای ضبط کارهای موسسه به استدیوی او می رفتیم و با ما خیلی همکاری می کرد.
وی افزود: روز قبل از فوت با او درباره آلبومی با کارهای خودم که درحال ضبط آن در استودیو پاپ بودیم صحبت کردم، خبر فوت او ناگهانی بود و همه را شوکه کرد. تنها خاطره ای که از او برای من به جا مانده است زمانیست که با او درباره بزرگداشت هنرمندی صحبت کردیم و او گفت که باید به جای برگزاری بزرگداشت به هنرمندانی که در وضعیت خوبی به سر نمی برد ودر گوشه ای افتاده اند کمک مالی شود.

رهبر ارکستر مهر در ادامه گفت: آلبوم دیگری داریم که حدود 6 قطعه را در بر می گیرد، یک قطعه آن ضبط شده است تمام تنظیمات کار را خودم انجام داده ام و ملودی کار هم داوود فتحی ساخته است وهمچنین خوانندگی کار هم بر عهده او بوده است.

این آهنگساز در خاتمه گفت: ارکستر مهر در حال تمرین است چون اجراهای آن آذر ماه شروع می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ