تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ناصر ایزدی : می خواهم از«گروه مهر» خوانندگانی پرورش دهم

0
ناصر ایزدی آهنگساز و رهبر «ارکسترملی مهر» از انتشار آلبوم تازه خود تا اجراهای این گروه خبرداد.
ناصر ایزدی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ گفت: در حال حاضر آلبومی را آماده کرده ام که شامل ۷ آهنگ است، از جمله قطعات این می توان به آهنگ «نگاه آسمانی»اشاره کرد؛ به احتمال زیاد آلبوم با این نام منتشر شود. بچه های «ارکستر مهر»هم در موزیک این آلبوم کمک کرده اند.

وی افزود : مجوز اشعار آلبوم گرفته شده و همه آهنگ ها هم ضبط شده است؛ تنها مشکل ما خواننده است، امیدوارم هر چه سریعتر خواننده مورد نیاز را پیدا کنم .
این آهنگساز در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه در جامعه ما یک اثر را با خواننده آن می شناسند، شما نمی توانید با یک خواننده مطرح کار کنید چون در خواست رقم های بزرگی دارد، نمی دانم برچه باوری این کار را می کند. برخی دیگر هم هرطور دوست داشته باشند می خوانند، انگار به ساده خواندن عادت کرده اند.
ایزدی افزود: من رهبرگروه «ارکسترمهر» هستم، اکثریت این ارکستر کسانی هستند که از کودکی در «گروه مهر» فعالیت کرده اند و الان همه بزرگ شده اند؛ تصمیم دارم که از میان آنها یک خواننده پرورش دهم؛ در حال حاضر روی چند نفر از بچه های گروه کار می کنم، چون تصور می کنم شناخته شدن آنها به موسیقی کمک خواهد کرد.

وی عنوان کرد: نباید تنها به فکر همکاری با خوانندگان مطرح باشیم. همیشه به استاد لطفی می گفتم که اگر زمانی به ایران آمدید با خوانندگان گمنام هم کار کنید؛ تا شهرت اسم شما موجب بالارفتن آن خواننده شود.
رهبر «ارکستر مهر» در خاتمه درباره اجراهای این گروه گفت: اجرا های «ارکستر مهر» فعلا کنسل شده است ولی قرار است در تاریخ های ۱۹ و ۲۰ در دو بزرگداشت اجرایی داشته باشیم، از جمله می توان به بزرگداشت استاد جواد معروفی اشاره کرد که در بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می شود؛ شاید اجرای دیگری هم داشته باشیم ولی هنوز قطعی نشده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ