تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ستاره های گلچین با آثار ماندگار به روی صحنه آمدند

0

سه شنبه ۱۶ آذر تالار وحدت میزبان کنسرت «نوای گلچین» با حضور بازیگران سینما و هنرمندان بود.
به گزارش خبرنگار هم‌آهنگ کنسرت پر شور «نوای گلچین» در حالی برگزار شد که تمام صندلی های تالار وحدت از مهمانان ویژه و طرفداران پر شده بود.
در ابتدا ۶ نوازنده با سازهای ویولون، تار، پیانو، تمبک، قانون، تار باس به روی صحنه آمدند و خواهران گلچین هم که هر دو لباس بلند آبی رنگی به تن داشتند با ورود خود به صحنه طرفداران خود را شگفت زده کردند.

در این کنسرت پاییزی که ظهر در تالار وحدت برگزار شد مرجانه گلچین و منیژه گلچین هرکدام تک خوانی داشتند و قطعات خاطره انگیز مرغ سحر (مرتضی نی داوود)، بردی از یادم (مهدی خالدی)، امید جانم (علی تجویدی)، ای همیشه (فضل الله توکل)، عشقی که زندگیمه (همایون خرم)، رنگ دشتی (مرتضی خان محجوبی)، دوسه شنبه (بزرگ لشکری )، شهرزاده رویا (همایون خرم)، بازآمدی (همایون خرم)، میگذرم تنها (همایون خرم)، رنگ ماهور (موسی خان معروفی)، گل آغوش (نادر گلچین)، نرگس(محلی) و رعنا (محلی) را با شور خاصی برای طرفداران خود اجرا کردند و حضار هم در حین اجرا این دو خواهر را همراهی می کردند.
پس از آنکه خواهران گلچین برای استراحت صحنه را ترک کردند آذر معماریان همسر علی معلم که یکی از تهیه کنندگان این کنسرت بود به روی صحنه آمد و بعد از معرفی مریم رئوف گریمور این کنسرت طی سخنانی گفت: خدمت تمام بانوانی که کار آموزش انجام می دهند یه سلام گرم و خسته نباشید دارم و از حضار خواست ستاره های کنسرت را تشویق کنند.
وی در ادامه گفت: برای این کنسرت به دنبال تهیه کننده بودیم حتی به سراغ آقایان زیادی هم رفتیم اما متاسفانه هرکدام یک بهانه داشتند و می گفتند ؛ ما که در آن کنسرت نیستیم پس چرا هزینه کنیم، تا آن که فرزام شکاری این کار را قبول کرد. نهایت تشکر و قدردانی را از او دارم که ما را تنها نگذاشتند و حمایت کردند.
معماریان در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: تشکر می کنم از علی مرادخانی، فرزاد طالبی، صادق نژاد و تمام همکاران دفتر موسیقی وزارت ارشاد که برای برگزاری این کنسرت ما را همراهی کردند و همچنین تشکر ویژه از استاد نادر گلچین دارم.

در پایان کنسرت خواهران گلچین با لباس محلی به روی صحنه آمدند؛ در این هنگام مرجانه گلچین آهنگ محلی نرگس را خواند و در ادامه منیژه گلچین او را همراهی کرد سپس گفت من هم می خواهم برایتان آهنگ محلی منطقه ام را اجرا کنم سپس آهنگ رعنا را با شور خاصی برای حضار اجرا کرد این بار هم مرجانه گلچین او را همراهی کرد .
از جمله مهمانانی که در این کنسرت حضور داشتند می توان به فریده سپاه منصور، شهره لرستانی، فریبا متخصص، شهره سلطانی، آنا نعمتی، شراره رخام، نسیم ادبی، لیندا کیانی، شبنم صفا جو، همسر و دختر محمود دولت آبادی و …اشاره کرد.

لازم به ذکر است که امید معلم هم یکی دیگر از تهیه کنندگان این کنسرت بود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ