تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

محورهای سومین جشنواره موسیقی «نوای خرّم» اعلام شد

0

ستاد برگزاری جشنواره و جایزه موسیقی همایون خرم ( نوای خرّم)  ضمن اعلام محورهای اصلی برگزاری این رویداد موسیقایی از تقدیر آموزشگاه های برگزیده ای که در ترغیب هنرجویان به موسیقی ملی ایران فعالیت می کنند،خبر داد.

به گزارش امور رسانه ای سومین جشنواره و جایزه همایون خرم ( نوای خرّم )، ستاد برگزاری جشنواره و جایزه موسیقی همایون خرم ( نوای خرّم)  ضمن اعلام محورهای اصلی برگزاری این رویداد موسیقایی ویژه گروه سنی کودک و نوجوان از تقدیر آموزشگاه های برگزیده ای که در ترغیب هنرجویان به موسیقی ملی ایران فعالیت می کنند، خبر داد.

ماندگاری و گسترش فرهنگ فاخر موسیقی اصیل ایران زمین، ارتقای بینش فرهنگی و هنری جامعه، ارایه‌ الگوهای مناسب اخلاقی و حرفه‌ای و شناخت بیشتر هنرجویان نسبت به بزرگان هنری کشور ، بررسی میزان تأثیرپذیری هنرجویان از آثار مفاخر موسیقی کشور و تقویت روحیه جمعی در کودکان و نوجوانان علاقمند به موسیقی ایرانی مهم ترین محورهای اصلی سومین جشنواره و جایزه همایون خرم ( نوای خرم ) اعلام شده است.

ستاد برگزاری جشنواره در این دوره از آموزشگاه های برگزیده  موسیقی اعم از هنرستان ها، فرهنگسراها و سایر نهادهای آموزشی که در امر ترغیب هنرجویان کودک و نوجوان برای فعالیت در حوزه موسیقی ملی ایرانی تلاش می کنند، تقدیر به عمل خواهد آورد.

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم ( نوای خرّم ) ویژه گروه سنی کودک و نوجوان روزهای ۱۵ و ۱۶ دی ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

علاقمندان برای آگاهی از شرایط شرکت در سومین دوره جشنواره و جایزه همایون خرّم می توانند به تارنمای ویژه جشنواره www.khorramfestival.com مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ