تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آنسامبل «نوای صلح» در نیاوران کنسرت می‌دهد

0

آنسامبل«نوای صلح» به سرپرستی مهدی وجدانی دوازدهم مردادماه در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی آنسامبل نوای صلح، مهدی وجدانی که پیش از این رهبری ارکستر «نوای صلح» را بر عهده داشته است، درباره این کنسرت توضیح داد: در این کنسرت که بر پایه احساسات نوازنده بر موسیقی شکل می گیرد نیازمند تمرکز و توانایی بسیار بالایی هستیم از همین رو بهترین نوازندگان سازهای مورد نظر را دعوت کردیم و در همان جلسات ابتدایی شاکله اصلی این کنسرت را شکل دادیم.

وجدانی افزود: در كنسرت امسال سعی كرديم در انتخاب قطعات و سازبندی متفاوت باشيم اما ساختار طراحی شده را حفظ كنيم و البته موسيقی را به سمت موسيقی ترك نزديك كنيم.

هومن دلنوازی نوازنده تار، صدا سدیفی نوازنده قانون، آیدا امیری مقدم سازهای کوبه ای، سامان محمد نبی ویولن، سپینود میرزایی نوازنده ویلنسل و مهدی وجدانی نوازنده پیانو گروه اجرای آنسامبل نوای صلح در کنسرت پیش رو را تشکیل می دهند. ضمن اینکه مسعود اله یاری مدیر اجرایی ، بهرام شادانفر طراح پوستر و آرام آل کنعان بعنوان عکاس، سایر عوامل اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند.

گفتنی است مهدی وجدانی آهنگساز و رهبر ارکستر تا کنون سه آلبوم با نام های «تاریکی زیبا»، «اشک هایی از بهشت» و «جاده های بارانی» را منتشر کرده است.

شایان ذکر است علاقمندان برای تهیه بلیط این کنسرت می توانند به نشانی اینترنتی www.iranconcert.com  مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ