تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نوازندگان منتخب پروژه «چند شب» در اهواز برنامه اجرا می کنند

0

منتخبی از نوازندگان پروژه های «چند شب تار» و «چند شب کمانچه» روزهای ٢٣ و٢٤ آذرماه در شهر اهواز به اجرای برنامه می پردازند.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار»، منتخبی از نوازندگان پروژه های «چند شب تار» و «چند شب کمانچه» در قالب پروژه «چند شب تار و کمانچه » بعد از برپایی این پروژه در شهرستان رشت، روزهای ٢٣ و ٢٤ آذر ماه در تالار «آفتاب» شهر اهواز به اجرای برنامه می پردازند.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته پویان بیگلر، طینوش بهرامی ، حامد فكوری ، بهزاد رواقی ، سامر حبیبی ، حسام اینانلو ، رضا پرویززاده  ، شروين مهاجر به عنوان منتخب نوازندگان  پروژه های «چند شب تار» و «چند شب کمانچه»  در این دو شب به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

تا كنون سه دوره از مجموعه كنسرت های «چند شب» با نام های «چند شب تار»، «چند شب كمانچه »، «چند شب گیتار» از سوی موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» در تالار رودکی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی بود، این در حالی است که حین اجرای این پروژه در شهرستان ها ، چهارمین پروژه چند شب با عنوان «چند شب عود» روزهای 26 تا 28 آذر ماه در تهران برگزار می شود.

فروش بلیت پروژه «چند شب تار و کمانچه » موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار در شهرستان اهواز از روز يكشنبه دوازدهم آذرماه  از طریق سامانه «4047» انجام می گیرد.

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ