تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نوید یحیایی:سعی درترویج زبان مادری دارم

0

هم آهنگ-محدثه برهانی: نوید یحیایی خواننده و آهنگساز نوظهور خطه شمال کشورآهنگ‌های جدید خود را روانه بازار موسیقی کشور می کند.

یحیایی که این روزها در عرصه موسیقی به خوبی می‌درخشد و توانسته نظر مخاطبان بسیاری را به سمت خود جلب کند، در گفت و گوی کوتاه با موسیقی فارس از برنامه های آینده خود خبر داد ودر این باره گفت: پنج آهنگ در دست انتشار دارم که هر یک از این آهنگ ها حرف تازه ای برای گفتن دارد و طبیعتا مخاطبان خاص خود را جذب می کند. این پنج آهنگ به زودی از رسانه های معتبر منتشر می شود و امیدوارم بازخورد خوبی بین مخاطبانم داشته باشد.

وی در خصوص فضای متفاوت آهنگ هایش گفت: در آهنگهایم سعی می کنم فضاهای تازه ای را تجربه کنم تا هم از سلیقه مخاطبانم آگاه شوم و هم سبکی را در موسیقی پاپ ادامه دهم که امضای خودم روی آثارم باشد.علاوه بر انتخاب فضاهای موسیقی در آهنگ هایم علاقه بسیاری به کارهای بومی دارم که باز خواندن آهنگ های گیلکی و بازخوانی چند آهنگ خاطره ساز محلی سعی در ترویج زیان مادری دارم.

یحیایی در خصوص انتشار آلبوم نیز گفت: در حال مذاکره با تهیه کننده هستیم که به محض رسیدن به توافق نهایی، کارهای اولیه آلبوم را انجام می دهیم ضمن اینکه در بخش ترانه مجوزهای لازم را گرفته ایم. این آلبوم، اولین آلبوم رسمی من در بازار موسیقی است که امیدوارم مورد پسند مخاطبانم قرار بگیرد.

این خواننده که چندی پیش قرار بود اولین کنسرت خود را در رشت روی صحنه ببرد گفت: قرار بود اولین کنسرت من چندی پیش در گیلان اجرا شود که طی مشورت با اعضای گروه از جانب خودمان این کنسرت لغو شد و ترجیح دادیم پس انتشار کارهای جدید و جذب مخاطبان بیشتر این کنسرت را مجددا برگزار کنیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از همین جا از مخاطبانم که منتظر اولین کنسرت من در ماه های گذشته بودند بابت لغو این کنسرت عذر خواهی کنم و این نوید را بدهم که با کیفیت بالاتر و بهتر و با آهنگ های جدید به زودی اولین کنسرتم را در گیلان و شهرهای مختلف برگزار کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ