تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ژوبین عسگریه پرامز بند را همراهی می کند پرامز بند را همراهی می کند

0

ندا بهزادی و مژگان ابوالفتحی از جمله نوازندگانی هستند که به تازگی گروه «پرامز بند» را تشکیل داده اند ؛ ندا بهزادی در گفتگوی کوتاه با هم‌آهنگ از فعالیت های تازه این گروه سخن گفت.

ندا بهزادی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از گروه پرامز بند گفت: از سالها پیش من و مژگان ابوالفتحی (پرکاشنیست) قصد داشتیم که یک گروه با محوریت ریتم تشکیل دهیم و بالاخره این کار رو شروع کردیم وگروه پرامز بند را تشکیل دادیم .همه کارهای گروه ایده ، نظر و ساخت و پرداخت من و مژگان ابوالفتحی بود.
وی افزود: قصد داریم در هر قطعه یک ساز مهمان (سازهای سنتی،محلی و بین الملی) داشته باشیم . نخستین قطعه ما به نام (تند باد) است که این اهنگ بیشتر جهت معرفی گروه بود؛ در این ترک از ساز دیجیریدو استفاده کردیم ،که علاوه بر حفظ رسالت اصلی که بیان ریتمهای مختلف هست یک فضا سازی ملودیک هم داشته باشیم.
این نوازنده در ادامه افزود: ژوببین عسکریه عزیز که از اساتید و اولین نوازندگان دیجیریدو در ایران هستند به ما لطف کردند و همراهمان بودند.
بهزادی بااشاره به فعالیت های خود گفت: ۱۹ سال پیش وارد عرصه موسیقی شدم ؛ و با سیامک عزیز زاده و بیژن کامکار ساز دف را دنبال کردم ودرسال ٨۶ ساز درامز رو شروع کردم.تاکنون در گروه های دف و نی استاد کامکار، گروه همنوازان نجمه تجدد، ارکستر البرز، گروه تخت جمشید، میراث، ارکستر اکادمیک تهران و… همکاری داشته ام.
همچنین عضو گروه های دختران دریا،کنسرت هنگامه قاضیانی ،کنسرت سیمین غانم و چند گروه بانوان دیگرهم بوده ام.

لازم به ذکر است که مژگان ابوالفتحی بیش از ١٧سال سابقه ی تدریس و اجرا و کنسرت در داخل و خارج از ایران را دارد وی تاکنون با گروههای سیمرغ ، فریاد،نیواک،کوبان ،اهورا،،اوای دوست،اوای مهربانی،اوای زمین،اوای صحرا،دختران دریا،صبا،دات(شهره سلطانی)،هنگامه قاضیانی،روزبه نعمت الهی،کامران رسول زاده،محمد زند وکیلی،و… همکاری داشته است .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ