تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قصد داریم در شهرستان ها کنسرت رایگان برگزار کنیم

0

ظهر امروز یکم اسفند ماه نشست خبری کنسرت محمد معتمدی در تالار حافظ برگزار شد.
در ابتدای این نشست محمد معتمدی گفت: ۶ ماه پیش تصمیم گرفتیم کنسرتی را برگزار کنیم و با توجه به برنامه‌های از قبل تعیین شده بنیاد رودکی قرار شد در روزهای ۴ و ۵ اسفندماه اجرایی داشته باشیم.در کنسرت کویر قرار است قطعات پر مخاطبی را اجرا کنم .
وی با اشاره به سایت بلیت فروشی خود گفت: درهنگام برگزاری کنسرت با مشکل بلیت‌فروشی مواجه بودیم ، خوشبختانه سایت ۸۴۲۰۰باعث شد که دغدغه بزرگ بلیت فروشی از ذهن من برطرف شود .اکثر سایت‌های بلیت‌فروشی خودشان کنسرت‌گذار هستند و از امکان گسترده اطلاعات مخاطبان سایت برای کنترل بازار و حذف رقبا استفاده می‌کنند که به عقیده من این مسئله درست نیست اما متاسفانه ما سال‌هاست که در بازار موسیقی با این رفتارها مواجه هستیم.

او در باره قطعاتی که قرار است در کنسرت کویر اجرا کند توضیح داد: در این کنسرت قطعاتی چون کویر، به یاد صیاد، پرواز، شکرم ساغر را اجرا خواهیم کرد. البته باید بگویم که از آنجا که حرکت قطار کنسرت کویر در زمستان آغاز شده و دو ایام فاطمیه را در این فصل داشتیم همچنین اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای در این ماه داشتیم از همین رو تصمیم گرفتیم برنامه‌های شهرستان را فقط در شاهرود و یزد قبل از سال ۹۶ برگزار کنیم و برنامه‌های دیگر شهرها را برای سال بعد و در اردیبهشت‌ماه سال بعد اجرا کنیم.
وی درباره کنسرت در شهرهای کوچک گفت: قصد داریم به صورت رایگان و بدون بازده مالی کنسرت‌هایی را در شهرستان‌های کوچک و شهرهایی که در آنجا اجرای صحنه‌ای برگزار نمی‌شود داشته باشیم و به تمامی مدیران ارشاد استان‌ها اعلام می‌کنم که اگر قصد دارند در شهری یا شهرستانی برنامه‌ای را اجرا کنند می‌توانند با دفتر ما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا ما به صورت رایگان در آنجا برنامه اجرا کنیم.
این خواننده درباره تمدید اجراهایش در تهران گفت: خوشبختانه ما برای کنسرت هایمان هیچ گونه تبلیغ نداشته ایم ، در عرض ۲، ۳ روز سانس‌های سالن‌ما پر شد و قصدی برای برگزاری کنسرت در روز سوم نداشتیم اگر هم قرار باشد کنسرتی را تمدید کنیم ترجیح می‌دهیم در اردیبهشت سال آینده برگزار شود.
معتمدی درباره آلبوم پوئم سمفونی «تختی» که قرار است چند روز دیگر رونمایی شود گفت: این اثر توسط ارکستر فیلارمونیک پراگ که یکی از ۲۰ ارکستر برتر حال حاضر جهان است، به رهبری استاد علی رهبری اجرا و ضبط شده است و آهنگسازی آن بر عهده پوریا خادم است این اثر در «اسمچکی» و با همکاری ارکستر فیلارمونیک پراگ ضبط شده است.
او درباره اجرای قطعاتی از این آلبوم در کنسرت کویر نیز توضیح داد: هیچ یک از قطعات این آلبوم در کنسرت کویر اجرا نمی‌شود چراکه این آلبوم در حقیقت یک پوئم سمفونی است و روز ۷ اسفند در فرهنگسرای نیاوران رونمایی می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ