تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

چند شب «نی و قانون» برگزار می شود

0

در ادامه‌ی کنسرت‌های «چند شب»، هشتمین دوره‌ی این کنسرت‌ها که به سازهای «نی» و «قانون» اختصاص دارد با عنوانِ «چندشب نی و قانون» از بیست و دوم مرداد ماه به مدت سه شب در تالار رودکی تهران اجرا می‌شود.

در اولین شب از این سری کنسرت‌ها و در روز 22 مرداد،  «حمیدرضا زبردست» نی، «مرجان مهربان» قانون و «صدا سدیفی»، قانون، «زمان خیری» نی می‌نوازند.

در شب دوم و در روز بیست و سوم مرداد ماه، «حسین خوش‌چهره» نی، «یاسمن نجم‌الدین» قانون، «مهدی تیموری» نی و «مژگان حسینی» قانون خواهند نواخت. در سومین و‌ آخرین روز نیز «سعید روحانی» نی، «فریده رضایی» قانون، «امیر سیاوش‌پور» نی و «پریچهر خواجه» قانون خواهند نواخت.

این کنسرت‌ها در ساعت 20:30 در تالار رودکی برگزار می‌شود.  مجموعه کنسرت‌های «چندشب» که به همت موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» به مدیریت افشین معصومی برگزار می‌شود،

با هدف یادآوری ریشه‌های اصلی موسیقی در ١٠ دوره طراحی شده ، در هر دوره به یک ساز از حوزه موسیقی ایرانی، و كلاسيك پرداخته می‌شود. در پایانِ این دوره بیش از 120 نفر نوازنده و خواننده در این پروژه موسیقیایی که از تیر ماه سال ۹۶ آغاز شده و تا زمستان سال ۹۷ نیز ادامه خواهد داشت؛ حضور خواهند داشت

در پایان سال ٩٧ مجموعه کنسرت های «چند شب» توسط موسسه فرهنگی هنری «نغمه حصار» منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ