تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کوارتت «نیلز پتر مولوار» در برج آزادی روی صحنه می رود

0

برج آزادی شامگاه پنج شنبه ۱۶ شهریور میزبان اجرای کوارتت نیلز پتر مولوار می شود.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی، در این کنسرت نیلز پتر مولوار (ترومپت)، سهیل شایسته (ویولن)، ساموئل روهرر (درامز) و ادیب قربانی (پیانو) به اجرای قطعاتی در سبک های متنوع خواهند پرداخت.

نیلز پتر مولوار نوازنده‌ی ترومپت و آهنگساز نروژی است. موسیقی او ترکیبی از چندین سبک مختلف از جمله، جز ، امبینت ، الکترونیک ، هاوس و … است که با هنر و ظرافتی خاص در هم آمیخته شده و فضایی عمیق و اثرگذار خلق کرده است.

از نکات بارز در مورد این نوازنده‌ می توان به اجراهای زنده‌ اش اشاره کرد، اجراهای او تجربه‌ای منحصر به فرد و تاثیر گذار برای مخاطب است.

ساموئل روهرر نوازنده‌ی درامز و سازهای کوبه‌ای اهل کشور سوییس، یکی از نوگراترین نوازنده‌های درامز در اروپا به شمار می رود. تسلط وی بر سبک‌های مختلف موسیقی و سلیقه‌ی منحصر به فرد او در کارهای شخصی‌اش او را به یکی از پیشتازان موسیقی جز معاصر تبدیل کرده است.

ادیب قربانی نیز لیسانس نوازندگی پیانو از دانشگاه هنر تهران و فوق لیسانس آهنگسازی از دانشگاه تهران دارد. قربانی به همراه سهیل شایسته و انزو فاواتا “تریوی قصه گویان تهران” را تشکیل داده که از جمله فعالیت‌های این گروه می‌توان به دو اجرای موفق در بخش بین الملل جشنواره‌ی موسیقی فجر و ضبط آلبوم اشاره کرد. سبک آهنگسازی و تجربه همکاری‌های چند سال گذشته با نوازندگان صاحب سبک اروپایی، در دستیابی او به صدای شخصی‌اش تاثیر گذار بوده است.

سهیل شایسته نوازنده ویولن، سابقه نوازندگی در ارکستر فیلارمونیک و ارکستر مجلسی تهران را در کارنامه خود دارد. از فعالیت‌های وی می‌توان به همکاری با موزیسین و نوازنده مطرح بین المللی و اجرا در تهران و فستیوال موسیقی جز اسلو و ضبط آلبوم نام برد.

کنسرت کوارتت نیلز پتر مولوار، شامگاه پنج شنبه ۱۶ شهریور از ساعت 21:00 در برج آزادی برگزار می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ