تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ویدیوکلیپ قطعه «برگرد» منتشر می شود

0

ویدیوکلیپ نخستین قطعه آلبوم «مبارکم باشه» بعد از اخذ مجوز تا چند روز آینده منتشر می شود.

نیما علامه خواننده آلبوم «مبارکم باشه» با اعلام این خبر گفت: قطعه «برگرد» اولین آهنگ آلبوم «مبارکم باشه» است که به تهیه کنندگی کوروش مافی کیان و با کارگردانی پیمان درخشان ،همچنین آهنگسازی امیرعلی بهادری و تنظیم نوید میرزایی تا چند روز آینده به صورت ویدیوکلیپ منتشر می شود.
وی در ادامه با اشاره به دیگر قطعات خود بیان کرد: قصد دارم که هر ماه یک قطعه تازه منتشر کنم؛ در حال حاضر دو آهنگ برای انتشارآماده کرده ام که ملودی آنها از «آرش ای پی» و تنظیم «نوید میرزایی» است، نخستین قطعه ام تا چند روز آینده منتشر می شود.

این خواننده درباره تغییر ذائقه مخاطبان گفت: سیستم شنیداری مخاطبان تغییر کرده است برای همین سعی کرده ام با رو آوردن به فضاهای ریتمیک همگام با این شرایط پیش بروم ؛ چون مردم ما به علت مشکلات زندگی به اندازه کافی با غم وگرفتاری سر و کار دارند.

علامه در پایان از برنامه اجراهای خود گفت: به دلیل غیبت 6 ساله از فضای موسیقی حضور کم رنگ تری در این عرصه داشتم به همین منظورتلاش می کنم با تولید آثار تازه ام به نتایج خوبی برسم و بعد به صحنه بازگردم؛ به احتما 99 درصد دومین کنسرت رسمی خود را در مرداد ماه برگزار می کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ