تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«رهسپار» اربعین منتشر می شود

0

نیما علامه از قطعه تازه خود برای اربعین تا انتشار آلبوم تازه اش خبر داد.

نیما علامه در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از آهنگ محرمی خود گفت: آهنگ «رهسپار» تازه ترین اثر محرمی من است که با همکاری حسن خانچی خوانده ام ؛ این آهنگ دوصدا یی به سفارش موسسه ماوا آماده شده که قرار است روز اربعین یا یک روز قبل از آن منتشر شود.

وی افزود: حسن خانچی که ازخوانندگان خوب عرب ،ایرانی ویکی از اعضای گروه« کر شمس بان» است، علاوه بر ساخت ملودی از خوانندگان این آهنگ هم هست.بیشترکار به صورت وکال است و تنظیم ومیکس ومستر آهنگ هم در استدیوی شخصی خودم انجام داده ام. به احتمال زیاد این آهنگ از صدا سیما پخش شود؛ چون یک تیزر ویدئویی هم برای آن ساخته شده که در استدیوی مجید اخشابی ضبط آن صورت گرفته است.

علامه با اشاره به آهنگ های مناسبتی که تا کنون منتشر کرده است خاطر نشان کرد: دعوت هشتم ، مرز محکم ،دولت کاریکاتور از جمله کار های مناسبتی من است؛ با «رهسپار» چهارمین کار مناسبتی خود را منتشر می کنم.

این خواننده در ادامه خاطر نشان کرد: هرهنرمندی باید برای مملکت خود و صلح جهانی کارهایی انجام دهد؛ مغضل مردم ما عشق وعاشقی نیست که بخواهم برای این سوژه ها بخوانم ؛ همیشه تلاش کرده ام مطابق با سوژه های مهمی که در جامعه وجود دارد کارهایی ارائه کنم.چون ارادت قلبی به امام حسین دارم سعی می کنم در این حوزه کارهایی ارائه کنم. هیچ وقت به خاطر گرفتن مجوزکار مناسبتی نکردم اگر این طور بود آهنگ مرز کهن را ۴ سال پیش کار می کردم ، ولی مجوز من ۴ سال بعد توسط وزارت ارشاد صادر شد.

وی افزود: پدرم از کسانی بود که ارادت خاصی به امام حسین (ع) داشت ؛ او در سریال مختارنامه ایفاگر نقش عبدالرحمن بن شریح بود ؛ که در قسمت آخر سریال به همراه مختار شهید شد.
علامه در ادامه با اشاره به اجراهای خود گفت: اتاق فکری تشکیل دادیم در حال برنامه ریزی هستیم که گروه واجراها به چه شکلی باشد؛ که بتوانیم کار خوبی را به مردم ارائه دهیم؛ چون بالاخره مردم ما لایق بهترین ها هستند .

علامه در خاتمه از دیگر فعالیت های خود گفت: بعد از صفر آلبوم« مبارکم » باشه را منتشر می کنم این آلبوم شامل ۱۰ ترک است .همچنین تک آهنگ تازه ای هم آماده کرده ام که تا ده روز دیگر منتشر می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ