تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موسیقی نواحی در کشورهای خارجی طرفداران خاص خود را دارد

0
«نیما رمضان»، نوازنده با سابقه گیتار الکتریک و سرپرست گروه اشوان از برنامه های گروه اشوان تا همکاری خود با خوانندگان دیگر خبر داد.

«نیما رمضان» با اشاره به تور کنسرت های گروه اشوان گفت: این گروه هفته بعد ۱۳ و۱۴ بهمن ماه در رشت اجراهای خود را آغاز می کند، تصور می کنم ۱۸ و ۱۹ هم در اهواز کنسرتی داشته باشیم.
وی در ادامه درباره همکاری خود با خوانندگان دیگر عنوان کرد: قرار بود به همراه گروه آریا عظیمی نژاد در فستیوال مونیخ حضور داشته باشیم اما به دلیل مشکلاتی که در بخش ویزا رخ داد امکان حضور برا ما فراهم نشد.
این نوازنده درباره آلبوم تازه آریا عظیمی نژاد خاطرنشان کرد: به همراه آریا عظیمی نژاد درگیر آلبوم تازه ای هستم، این آلبوم پروژه تلفیقی موزیک نواحی است؛ درحال حاضر ۷ ترک آن آماده شده است؛ فعلا در حال رکورد کار هستیم، ممکن است قطعات تازه ای به آن اضافه شود.
رمضان درباره موزیک تلفیقی نواحی گفت: این نوع موزیک ها در ایران با استقبال چندانی مواجه نیست ولی در  کشورهای خارجی طرفداران خاص خود رادارد.

وی در پایان افزود: در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به همراه گروه اشکان خطیبی پروژه ترکیب موزیک و نقاشی را که براساس برخی کارهای کاور بود اجرا کردیم؛ قرار است دوباره این برنامه ادامه داشته باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ