تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نوای سه تار الکتریک در نیاوران می‌پیچد

0

کنسرت گروه موسیقی «نیوش» به خوانندگی و نوازندگی سه تار الکتریک «سروش قهرمانلو» شنبه ۱۶ بهمن ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود .اعضای گروه موسیقی نیوش در این برنامه قطعاتی از اولین آلبوم موسیقی خود با عنوان «کینه» را که در زمستان ۹۴ روانه بازار کردند با تنظیمی متفاوت در کنار چند قطعه جدید برای علاقه‌مندان به موسیقی اجرا کند.

گروه موسیقی نیوش از سال ۸۸ فعالیت های حرفه ای خود را آغاز کرد؛ این گروه تلاش می‌کند تا با ارائه بیانی نو و استفاده از ریتم‌های کمتر استفاده شده و تجربه رنگ‌بندی‌های مختلف در سازبندی ارکستر و همچنین با به‌کارگیری سازهای ایرانی و الکترونیک، تلفیقی میان موسیقی ایرانی با موسیقی راک ایجاد کند. «نیوش» در ساخت آثارش در کنار اشعار مولانا از شعر شاعران معاصر همچون عماد خراسانی، گروس عبدالملکیان، حافظ ایمانی و… استفاده کرده است.

آرش قهرمانلو (خطاط و سرپرست گروه)، سروش قهرمانلو(خواننده و نوازنده سه‌تار و سه‌تار افکت)، کیکاووس مختاری (رهبر ارکستر، تنظیم‌کننده، نوازنده پیانو و سینتی سایزر)، اعضای اصلی گروه موسیقی نیوش را تشکیل می‌دهند و دیگر سازها با نوازندگی اعضای مهمان خواهد بود. علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این برنامه می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ