تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تمرکزم بیشتر روی ساخته های خودم بود

0

امید حجت گفت: ما آهنگسازان آنقدر درگیرساخت موسیقی شده ایم که فرصت گوش دادن به موسیقی دیگری را نداریم.

امید حجت از آلبوم تازه خود خبر داد و در این باره گفت: آلبوم صلحُ عشق (peace and love) تازه ترین اثرم است این آلبوم شامل ۱۲ ترک است که ۶ قطعه آن از ساخته های خودم است و ۶ آهنگ دیگر هم کاوری از معروف ترین ترک های پاپ کلاسیک دنیا است .از جمله این آهنگ ها فیلم (love story) و (ghost) است.
وی افزود: موضوع این آلبوم درباره عشق ، صلح و دوستی است؛ علی افشار به عنوان تهیه کننده ، محمد آهاری ، رضا تاجبخش ، شهراد امیدوار در تنظیمات و آهنگسازی و ایمان حجت میکس و مسترینگ این آلبوم من را یاری کردند.

این آهنگساز در ادامه از ایده شکل گیری آلبوم گفت: چند سال پیش از سوی نماینده سازمان صلح به عنوان سفیر صلح انتخاب شدم قطعه ای با موضوع انسان دوستی داشتم به این فکر افتادم در این زمینه می توانیم کارهای بسیاری انجام دهیم و متفاوت تر باشیم . ترکی هم با رضا صادقی داشتم که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

حجت خاطر نشان کرد: از کودکی به موزیک های معروف دنیا علاقه داشتم . به همین دلیل ترجیح دادم مستقل کار کنم .

وی با اشاره به قطعه صلح توضیح داد: دنیا پر از جنگ و خونریزی شده است، قطعه صلح من پیام آور صلح در جهان است در کشورهای دیگر هم این قطعه به شیوه های مختلف پخش می شود. در طول تاریخ ایرانیان مردمی صلح طلب بودند ؛ دوست داشتم به عنوان خواننده و آهنگساز این پیام را به جهانیان انتقال دهم.

این خواننده درباره علت کم کار شدنش در عرصه موسیقی توضیح داد: دو سال کار را تعطیل کرده بودم ؛ یک استودیوی شخصی دارم که ۹۰ درصد وقتم را در آنجا به آهنگسازی می گذرانم به همین دلیل زیاد درگیر اخبار نبودم . تنها ساخته های خود را گوش می دادم آنقدر درگیر آهنگسازی شده بودم که وقتی سرم را بالا آوردم تازه متوجه شدم هنوز کار مفیدی نساخته ام . کارهایی هم که تاکنون ساخته ام تقدیم می کنم به کشور و مردمم که به من ایده داده اند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ