تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«یار غار» و «یار من» در ماه رمضان منتشر می شود

0
امید معنوی خواننده آلبوم «هشت سال های من» در گفت وگو با هم‌آهنگ گفت: براساس تقویم و روزهای مناسبتی تا کنون بیش از 130 قطعه کار کرده ام به همین دلیل می توانم بگویم که جزء خوانندگانی هستم که بیشترین دغدغه ام ساخت آثار و قطعاتی در این حوزه است.

معنوی از انتشار قطعات مناسبتی خود خبر داد و گفت: چند کار برای ماه مبارک رمضان آماده کرده ام از جمله این قطعات می توانم به «یار غار» با محوریت «حضرت خدیجه» و «یار من» که برای ولادت «امام حسن مجتبی» ساخته شده است اشاره کنم این قطعات در مرحله تولید است.

وی افزود: قرار است قطعه «یار غار» 7 خرداد ماه و «یار من» 13 منتشر شود. دو قطعه دیگر هم با محوریت حضرت علی (ع) و با شعری از محمود شریفی آماده شده است ؛ یک قطعه با موضوع «مولا علی» و دیگری «مناجات با حق» است که در تاریخ های 17 و 18 خرداد ماه منتشر می شود.

این خواننده در ادامه یاد آور شد: «تشنه لب» و«هشت سال های من» و «72» از آلبوم هایی هستند که با مجور رسمی در سال های 84 ، 90 و 94 منتشر کرده ام وآخرین اثرم هم آلبوم «ده یک شصت و یک» است که انتشار یافت.

معنوی در پایان خاطر نشان کرد: آلبوم «هشت سال های من» با موضوع دفاع مقدس برای مادران و همسران شهدا و جانبازان ساخته شده است؛ دو قطعه از این آلبوم با نام های «چند تا شهید دادی» و«الگوی سوم» بر اساس جملات مقام معظم رهبری به شعر و ترانه تبدیل و به سفارش سازمان زنان و دفاع مقدس و بنیاد آثار حفظ نشر در فروردین 94 منتشر شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ