تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

امید محرم زاد ه: می خواهم در آینده موسیقی با کلام منتشر کنم

0

 

هم آهنگ- امید محرم زاده آهنگساز بین المللی از انتشار آلبوم تازه وفعالیت های اخیر خود خبر داد.

محرم زاده با اشاره به انتشار آلبوم تازه خود به هم آهنگ گفت: فعلا درگیر آماده کردن آلبوم تازه ام هستم این آلبوم در کشور آلمان  مراحل ضبط خود را سپری می کند.

وی افزود: به خاطر نوع سبک کارم بیشتر در بازار بین الملل فعالیت می کنم ؛چون در کشور ما موسیقی بی کلام  مخاطب گسترده ای ندارد ؛ بازار آن هنوز ضعیف است به همین دلیل ترجیح دادم با کمپانی های مختلف کار کنم.

این آهنگساز درباره دیگر فعالیت های خود یاد آور شد: آلبوم  wards music از جمله آلبوم های شناخته شده در ایران است این آلبوم ازمجموعه  آهنگ هایی  تشکیل شده است که قبلا به صورت تک آهنگ منتشر شده بود؛ البته تک آهنگ کافه آف دیت شماره «۱۳» Bar F Updat ترک تازه ای است که در آلبوم منتشر شده است.

محرم زاده در ادامه افزود: آلبوم تازه ام شامل  ۹ الی ۱۰ ترک است ؛ در واقع بر گرفته از سازهای اصیل ایرانی با موسیقی الکترونیک است که سبک تازه ای را نشان می دهد .به طور تخصصی  ترکیبی از سازهای الکترونیک با آکوسیک است.

وی با تاکید بر اینکه فعلا روی موسیقی بی کلام تمرکز کرده ام خاطر نشان کرد:  مردم از طریق رادیو موسیقی بی کلام گوش می کنند ولی متاسفانه این نوع  موسیقی هنوز به روز نشده  است ؛یعنی آرشیوی که از سالهای گذشته وجود داشته بار ها تکرار شده است.آهنگ کارهای من هنوز هم از رادیو پخش می شود .با وجود آنکه روی موسیقی بی کلام تمرکز کرده ام  قصد دارم در آینده موسیقی با کلام هم کار کنم.

محرم زاده در پایان گفت :سالها است که با موزیسیسن های مختلف کار کرده ام؛  در حال حاضر بیشتر روی کار گروهم تمرکز کرده ام که اتفاق های خوبی برای گروهم رخ دهد.

لازم به ذکر است که امید محرم زاده در بازار بین المللی چهره شناخته شده‌ای است.او در آلمان و فرانسه ۱۴ آلبوم موسیقی تولید کرده است. محرم‌زاده  در بازار بین‌المللی با نام «پرومید» فعالیت می‌کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ