تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ربنای شجریان حق مطلب را ادا کرده است

0

گروه پالت بعد از سریال پر طرفدار لیسانسه ها ، با تیتراژ ویژه برنامه ای تحت عنوان «هزار داستان» که هر شب از شبکه نسیم پخش می شود به اسقبال مخاطبان خود می رود.

امید نعمتی خواننده از همکاری پالت در «هزاردستان» گفت: وقتی دیدیم کار جالبی است آن را پذیرفتیم؛ البته ما همیشه به این نکته توجه داریم که آیا به لحاظ فکری با تیمی که کار می کنیم می توانیم هماهنگ باشیم یا نه! در این پروژه هم احساس کردیم که ایده هایمان با این تیم هماهنگ و نزدیک است برای همین کار را پذیرفتیم ؛ تصور می کنم برنامه جالبی خواهد بود و قطعا مخاطبان بیشتری هم پیدا می کند.
وی افزود: تنظیم کار با گروه پالت ، ملودی و شعر اولیه کار هم بر عهده من بوده است؛ باورتان نمی شود کم تر از دو هفته این کار صورت گرفت. این کار را به لحاظ موسیقیایی بیشتر از لیسانسه ها دوست دارم ولی اینکه مردم چگونه باید با آن ارتباط برقرار کنند را باید به زمان سپرد، اما فکر می کنم این کار بیشتر از لیسانسه ها با استقبال مواجه شود.
امید نعمتی در پاسخ به این سوال که این کار سخت تر بود یا لیسانسه ها توضیح داد: هیچ کدام سخت نبود، به هر حال موزیک تنها کار تخصصی ما است . نتیجه نهایی بر عهده مردم است که کدام کار را می پسندند.این موسیقی را برای ماه رمضان نساختیم ؛ تنها کاری را ارائه کردیم ؛ تا ربنای شجریان حق مطلب را ادا کرده است دیگر ما نمی توانیم برای ماه رمضان کاری را بسازیم.

خواننده پالت در ادامه درباره تجربه تیتراژخوانی در رسانه ملی گفت: ما تیتراژخوانی را دوست داریم ، در تاریخ هنر اینگونه همکاری ها همیشه جالب بوده است و از سوی دیگر چون تلویزیون رسانه ملی است با تعداد مخاطبان زیادی روبه رو می شوی و کاری که انجام داده ای دیده و شنیده می شود .
وی افزود: معمولا کارهای ما به صورتی است که مخاطب چندانی ندارد ؛ وقتی با همه مردم مواجه می شوی بار مسئولیتی بر روی دوش تو است که باید آن را به خوبی انجام دهی ؛ برای همین فکر می کنم این کار موجب شد که با چالش جالبی رو به رو شویم و مخاطبانی هم پیدا کنیم.

وی در پایان با اشاره به دیگر برنامه های خودگفت: قصد داریم بعد از ماه رمضان در تهران کنسرت رایگان برگزار کنیم . از دیگر برنامه هایی که پیش رو دارم رونمایی از آلبوم تازه ام «هرمان» است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ