تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

امید نعمتی : لغو یک کنسرت به نفع جامعه نیست

0

امید نعمتی گفت: لغو کنسرت ها به موسیقی و موزیسین ها ربطی ندارد درگیری های دیگر باعث می شود که این اتفاقات رخ دهد.

امید نعمتی خواننده گروه پالت در گفت وگو با خبرنگار هم آهنگ در خصوص اتفاقات اخیرگفت : در چند ماه اخیر شاهد اتفاقات تلخی چون لغو کنسرت ها در شهر های مختلف بودیم؛امیدوارم مسئولان با صله صبر کاری کنند که فضای موسیقی دلنشین تر شود؛تا هنرمندان با آرامش بیشتربتوانند به فعالیت های خود ادامه دهند.

وی افزود: انسان به موسیقی احتیاج دارد ، موسیقی می تواند پدیده موثری در جامعه باشد و به تخلیه انرژی جوانان کمک کند ، به همین دلیل لغو یک کنسرت به نفع جامعه نیست.
خواننده گروه پالت بااشاره به آلبوم تازه گروه پالت گفت: گروه پالت در گیر آلبوم تازه خود است ؛ فعلا مراحل مقدماتی کار را سپری می کنیم. طی سه روز در هفته گروه پالت به طور فشرده تمرینات خود را آغاز کرده است.

نعمتی در خصوص جزئیات آلبوم تازه پالت توضیح داد: این آلبوم موضوع عاشقانه ای دارد قرار است در آن از فضای الکترونیک و سازهای دیگر استفاده کنیم .

خواننده آلبوم« شهر من بخند» با اشاره به آلبوم مستقل خود خاطر نشان کرد: چند سال پیش تک آهنگی به نام «حرمان» را منتشر کردم، قصد دارم این تک آهنگ را با کمک صادق تصبیحی به صورت آلبوم با نام «حرمان» منتشر کنم فعلا درگیر جمع آوری آلبوم تازه ام هستم، امیدوارم تا امسال رونمایی شود.
وی در پایان از کنسرت های گروه پالت گفت: تا انتشار سومین آلبوم پالت کنسرتی در تهران نخواهیم داشت . در شهرستان های شیراز ، رشت و اصفهان هم قرار است بعد از محرم و صفر کنسرت هایی داشته باشیم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ