تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ارکستر سمفونیک نیاز به حمایت مردم دارد

0

هم‌آهنگ-سارا(سمیه)صادقی: ارکستر ملی همچون دایره ای است که نوازندگان ماهری را در خود جای داده است ،این ارکستر برای ماندگار شدن نیاز به حمایت مردم دارد.
بابک ارجمند رهبر فعلی ارکسترملی با اشاره به فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر تک آهنگ های بسیاری آماده انتشار دارم ؛که قرار است هر سه هفته یا ماهی یک بار پخش شود .
وی افزود: فعلا بر روی کارهای امین حبیبی تمرکز کرده ام ،مشغول ساخت آهنگ برای کارهای تازه او هستم .اخیرا تک آهنگی با شعر وملودی از امین حبیبی آماده کرده ایم که قرار است دریکی از روزهای ماه مبارک رمضان از صدا وسیما پخش شود.
خواننده آهنگ «به نام اولین بار» در ادامه درخصوص وضعیت ارکستر سمفونیک توضیح داد: به عنوان رهبر وسرپرست ارکستر فقط این را می توانم بگویم که فعلا درگیر کارهای اجرایی ارکستر ملی هستیم .من این که برخی از خوانندگان می گویند ارکستر ملی وجود ندارد را قبول ندارم .
وی درپایان افزود: قاعدتا در هر کاری مشکلاتی وجود دارد که با صبر وتمرین می توان بر مشکلات غلبه کرد . درست است که ارکستر ملی در حال حاضر درگیر مشکلاتی شده است اما ما تلاش می کنیم مثل روزهای قبل این ارکستر بتواند به فعالیت های خود ادامه دهد.

منبع:هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ