تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«پالت» به جای آلبوم سوم، آلبوم‌های انفرادی اعضایش را منتشر می‌کند!

0

هم آهنگ: به گزارش هم آهنگ گروه «پالت» که قرار است در ادامه تورکنسرت‌های آلبوم «شهر من بخند»، تابستان سال جارى با مخاطبانش در شهرستان‌ها دیدار کند، خبر از انتشار نخستین آلبوم تصویرى خود داده است. امید نعمتى (خواننده گروه) درباره این آلبوم می‌گوید: «جدیدترین خروجى رسمی «پالت»، اولین آلبوم تصویرى گروه خواهد بود که شامل چند ویدئو-موزیک، منتخبى از کنسرت‌هاى «پالت» و همچنین مستندی از فعالیت‌های ما است که تابستان سال جارى منتشر و اطلاعات دقیق‌تر درباره جزئیات آن به زودى اعلام می‌شود.»

 اما «پالت» در کنسرت خردادماه خود از قطعات جدیدى رونمایى کرد که به نظر می‌رسد ویترینى از آلبوم سوم گروه باشد. روزبه اسفندارمز (نوازنده کلارینت و سرپرست گروه) درباره آلبوم جدید «پالت» می‌گوید: «ما در حال کار کردن روى آلبوم سوم «پالت» هستیم اما فعلا از لحاظ زمانى، اولویت با پروژه‌هاى انفرادى اعضاى گروه است. در واقع پس از انتشار اولین آلبوم گروه (آقاى بنفش)، با توجه به پتانسیل‌ها و علایق شخصى اعضا، تصمیم گرفتیم در کنار فعالیت‌هاى «پالت»، هر یک روى پروژه‌هاى انفرادى خود نیز تمرکز کنیم اما با این شرط که بعد از آلبوم دوم (شهر من بخند)، آنها را منتشر کنیم.»

به گفته روزبه اسفندارمز در حال حاضر امید نعمتى، داریوش آذر (نوازنده کنترباس) و کاوه صالحى (نوازنده گیتار) مشغول کار روى پروژه‌هاى انفرادى خود هستند که قرار است هر یک از آن‌ها به زودى با انتشار یک تک‌قطعه، پروژه خود را به مخاطبانشان معرفى کنند. گویا اولین آلبوم انفرادی اعضای «پالت» که به زودی ضبط آن پایان خواهد یافت، آلبوم امید نعمتى است که پس از پایان مراحل فنی و اخذ مجوزهای لازم، تابستان سال جارى منتشر و اطلاعات دقیق‌تر درباره جزئیات آن به زودى اعلام خواهد شد.

اما از سوی دیگر، برخی انتشار آثار انفرادی اعضای یک گروه را آغازی برای پایان فعالیت‌هاى آن گروه قلمداد می‌کنند؛ در صورتی که خواننده گروه «پالت» معتقد است: «اولویت ما همواره پالت بوده و هست؛ اما به هر حال به واسطه آن که هر گروهی برای خود سبک و سیاق ویژه‌ای دارد، نمی‌تواند تمام علایق و توانمندی‌های اعضای آن را پوشش دهد. بنابراین هر یک از اعضا باید فضایی برای ارائه سایر ایده‌های خود در قالب یک پروژه دیگر در اختیار داشته باشد. از سوی دیگر، این پروژه‌هاى انفرادى می‌تواند انرژى بیشتر و ایده‌هاى جذاب تازه‌اى را براى گروه به ارمغان بیاورد.»

 سرپرست گروه «پالت» می‌افزاید: «تک‌تک ما در «پالت» با انرژى زیاد به سایر افراد گروه براى تولید پروژه‌هاى شخصی‌شان کمک می‌کنیم و مطمئن باشید این کار لطمه‌ای به فعالیت «پالت» نمی‌زند و این گروه همچنان با جدیت و صمیمیت به مسیر خود ادامه خواهد داد.»

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ