تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پالت در سالن «میزبان» بابلسر درخشید

0
در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۹۶ در بابلسر سالن انتظار مملو از جمعیت در انتظار گشایش راه ورودی سالن کنسرت بود. صدای ساند چک قبل از اجرا به هیجان قبل از شروع کنسرت افزود.

امید نعمتی به نمایندگی گروه پالت به طرفداران خوش آمد گفت و از بابلسر به عنوان یادآور خاطرات شیرین کودکی اش یاد کرد. از نکات جالب این اجرا ارتباط کلامی صمیمی بین گروه پالت و تماشاچیان سالن بود که رابطه ایی پر مهر را ایجاد نمود.
مجموعه میزبان بابلسر در شبی که تولد کاوه صالحی بود اواسط کنسرت ناگهان او را سوپرایز و شگفت زده کرد. کیک و گلدان زیبایی به او هدیه شد تا کاوه صالحی به گفته خود بهترین شب تولد زندگی اش را تجربه کند او در ادامه با تشکر از میزبان و مردم این شب فراموش نشدنی را گرامی و با ارزش دانست.
اعضای گروه پالت به شرح زیر بود: امین طاهری (درامز) مهیار طهماسبی (ویلن سل) روزبه اسفندارمز ( کلارینت) داریوش آذر ( گیتارباس) کاوه صالحی (گیتار) سردار سرمست ( آکاردئون) به خوانندگی امید نعمتی و قطعات  لیلی جان – مثلث – صدایم کن – قاصدک – تمام ناتمام – نروبمان اجرا شد.
در انتهای آخرین قطعه نور سالن روشن شد و پالت کنسرت را تمام کرد اما با اصرار و تشویق های مکرر طرفدارانش مجبور به اجرای چند قطعه دیگر شد.
«خانه مادربزگه» آخرین قطعه ای بود که با هم خوانی اعضای پالت و مردم همراه شد سپس بعد از عکس یادگاری این اجرا به پایان رسید.
این کنسرت به همت و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری خانه هنر آفتاب نو در مجموعه زیبای میزبان بابلسر برگزار شد.

در ادامه عکس های رضا محمدنژاد را ببینید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ