تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

درخششی دوباره برای پیام عزیزی

0

هم آهنگ- اشکان صداقت: پیام عزیزی که پیش از این موفقیت هایی در زمینه خوانندگی و آواز کسب کرده است این بار در همراهی با گروه های موسیقی هوران و فروزان به روی صحنه رفت.

کنسرت مشترک گروه هوران و فروزان به خوانندگی پیام عزیزی و به سرپرستی سیاوش عبدی و بهروز قهاری ساعت 21 روز 19 مرداد در تالار اندیشه حوزه هنری روی صحنه رفت که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

تاخیر نیم ساعته این اجرا با عدرخواهی عوامل دست اندکار مواجه شد که  با ساز دف و در واقع سازهای کوبه ای که بسیار اجرای مطمئن و به جایی بود آغاز شد. هر چند حضور 70 دف برای اجرایی اینچنینی چندان ضروری به نظر نمی رسید. 70 دف در مقابل یک تار، سه تار و یک عود سعی در اجرایی متفاوت می کرد .

این کنسرت با عنوان «ای گفت‌وگوی ما همگی گفت و گوی دوست» با اجرای قطعات الله مدد، باده جبار، از دست عشق، یار می‌گوید الله، شاه مدینه، کوچه محبت، مسلمانان ،همه جا بروم، مدد یا سبحانی، یا رسول الله دخیل، الله الله، از من چرا رنجیده‌ای و چند قطعه کردی به نام‌های ملول گیان، مه‌گری، کابوکی و جان جانی برگزار شد. اجرای خوب آوازی پیام عزیزی نقطه مثبت کنسرت پنجشنبه شب هوران و فروزان بود.

صدالبته که زیبایی قطعات اجرا شده در این کنسرت را نمی توان منکر شد چرا که این قطعات همگی از قطعات قدیمی و کهن کردی و فولک بودند که از نظر زیبایی به هیچ عنوان نقدی بر آنها وارد نیست. از دیگر ویژگی های این کنسرت می توان به اجرای چهار قطعه کوبه‌ای نیز توسط این گروه  یاد کرد.

اعضای گروه‌های فروزان و هوران را در این کنسرت ٧٠ نوازنده کوبه‌اى و گروه ملودى را علیرضا بشردوست (سنتور)، حسین قاسم زاده (نی)، حامد پیرا (پالایان و سرنا)، مهرداد مسعودی (کمانچه)، هومن دلنوازی (تار)، کیارش بیات(عود) و سیاوش حیدری (کاخن و تنبک) تشکیل می‌ دادند.

این کنسرت به تهیه کنندگی مجید فلاحپور و مدیراجرایی آیدا امیری مقدم برگزار شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ