تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

كليپ آهنگ «محمد رسول‌ الله» (ص) با صداى پيام عزيزى منتشر ‌شد

0

 كليپ آهنگ «محمد رسول ‌الله» (ص) با قدمتی 1400 ساله با صداى پيام عزيزى، با تنظیم استاد مجتبى ميرزاده و با تصاويرى واقعى از مسجد النبى در مدینه؛ به اسپانسری تالار پذیرایی خانجان تهران منتشر ‌شد.

كليپ آهنگ‌های «محمد رسول‌الله» (ص) و «از من چرا رنجيده‌اى» با صداى پيام عزيزى، با آهنگسازی و تنظیم زنده‌یاد استاد مجتبى ميرزاده نوازنده سرشناس ویولون و آهنگساز، تنظیم‌ و ناظر ضبط آثار شاخص موسیقی ایران، با تصاويرى واقعى از مسجد النبى در شهر مدینه منوره در حج سال ١٣٨٠ با فیلمبرداری عطا قادری مدیر وقت تلویزیون جهانی سحر؛ به کارگردانی مقداد مؤمن‌نژاد و با فیلمبرداری بخش‌هایی از این کلیپ در آبان ماه امسال توسط مهدى افشار در استودیویی در تهران، به اسپانسری تالار پذیرایی خانجان در تهران؛ به مناسبت ولادت پيامبر اكرم (ص) منتشر ‌شد.
پیام عزیزی خواننده موسیقی عرفانی در مورد آهنگ «محمد رسول‌الله» (ص) گفت: آهنگ «محمد رسول ‌الله» (ص) به زبان عربى است و قدمتی 1400 ساله دارد؛ شعر «طلع البدر علينا» را مردم مدينه هنگام ورود مبارك پيامبر اكرم (ص) به این شهر سروده‌اند و با سرودن این شعر و خواندن این آهنگ از این حضرت استقبال کرده‌اند. آهنگ «محمد رسول‌الله» (ص) را بنده به عنوان نخستین خواننده در جهان اسلام در مسجدالنبى در شهر مدینه ‌خواندم.
وی همچنین در مورد تصویربرداری بخش‌هایی از آهنگ «محمد رسول ‌الله» (ص) در در تهران گفت: هنگام ضبط این تصاویر به كارگردانی مقداد مؤمن‌نژاد، حال و هوای آن زمان دوباره برایم زنده شد؛ که مردم با چه شور و شوق و احساس و عشق درونی به استقبال حضرت رسول اکرم (ص) می‌رفتند و شعر «طلع البدر علينا» را به همراه ساز دف می‌خواندند و در واقع حال و هوای خاص خود را دارد. چون خدا به بنده توفیق داد و من هم این آهنگ را در مسجدالنبى در شهر مدینه خواندم بدون شک، خواندن این شعر، انسان را به حال و هوای 1400 سال قبل می‌برد.
عزیزی در مورد تنظیم آهنگ «محمد رسول ‌الله» (ص) توسط استاد مجتبى ميرزاده گفت: این آهنگ را ایشان با این ریتم سریع که تاکنون نشنیده‌ایم به خوبی و استادی هر چه تمام تنظیم کرده‌اند، موسیقی بی‌نظیر ایشان برای این آهنگ، همیشه در یادها جاودانه خواهد ماند، استاد میرزاده با نوای سحرانگیز ویولون خود نابغه موسیقی ایران است و با شنیدن شعر «طلع البدر علينا» و آهنگ «محمد رسول ‌الله» (ص) حال و هوا و روحشان عوض می‌شد و می‌گفتند که این آهنگ خیلی روی من تأثیرگذار است و بی‌گمان روی مردم، تأثیر بیشتری را خواهد گذاشت.
پیام عزیزی خواننده موسیقی عرفانی در پایان تأکید کرد: خداوند بزرگ را شاکرم که به برکت حضرت فخر عالم (ص) همیشه به بنده لطف داشته‌اند و خواندن این آهنگ در مسجدالنبى در شهر مدینه برای من اثری ماندگار است.
تعدادی از عوامل كليپ آهنگ‌های «محمد رسول‌الله» (ص) و «از من چرا رنجيده‌اى» عبارتند از:
آهنگساز و تنظیم‌کننده: استاد مجتبى ميرزاده، خواننده: پیام عزیزی، اسپانسر كليپ‌ها: تالار پذیرایی خانجان، كارگردان: مقداد مؤمن‌نژاد، فيلمبردار مسجد النبى: عطا قادرى در حج سال ١٣٨٠، فيلمبردار استودیویی: مهدى افشار در آبان ماه امسال در تهران، مدير شبكه‌هاى اجتماعى: مهدى جهانگير و مشاور رسانه‌ای و عکاس: منصور جهانی.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ