تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از ساخت آلبوم روزبه نعمت‌الهی تا قطعات اشکین

0
پیام قربانی آهنگساز و تنظیم کننده ضمن تشریح فعالیت های تازه خود از ساخت تک ترک ها و آلبوم روزبه نعمت‌الهی و همچنین اشکین خواننده ای که مدتی فعالیتی نداشت خبر داد.

پیام قربانی از فعالیت های خود گفت: در حال حاضر بر روی تک آهنگ های روزبه نعمت‌الهی کار می کنم قرار است این قطعات در نهایت به شکل آلبوم منتشر شود؛ حدود ۱۰ الی ۱۲ قطعه را آماده کرده ایم.
وی افزود: قرار است ۸ الی ۹ آهنگ را برای آلبوم انتخاب کنیم؛ تقریبا ساخت موزیک ها تمام شده و چند کار باقی مانده است. این اثر با ملودی روزبه نعمت‌الهی ، سیاوش پارسامنش ، تنظیم خودم و علی نیا؛ همچنین اشعار سیاوش پارسامنش اواخر شهریور ماه منتشر می شود.
این آهنگساز در ادامه خاطر نشان کرد: سیستم کاری من به این صورت است که همیشه سعی کردم با خوانندگانی کار کنم که تازه می خواهند وارد عرصه موزیک شوند؛ تاکنون با روزبه نعمت‌الهی ، حسین صنعتی و هومن سزاوار و دوستان دیگر کار کردم.
قربانی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر درگیر کارهای بهمن نجاتی هستم که قبلا ۷ کلیپ از او پخش شد؛ اشکین هم خواننده دیگری است که تنظیم کارهای او را برعهده دارم؛ این خواننده به مدت یکسال کاری منتشر نکرد قرار است دوباره فعالیت داشته باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ