تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بعد از ماه رمضان قوی ترین کنسرت پرفورمنس «پازل» برگزار می شود

0

گروه پازل بعد از ماه رمضان دور جدید فعالیت های خود را با انتشار قطعات و تور کنسرت های تهران و شهرستان آغاز می کند.

محمد ناصری مدیر اجرایی گروه پازل از برنامه های تازه این گروه گفت: فعلا «پازل» قصد انتشار آلبومی را ندارد چون از نحوه پخش و کیفیت ها ناراضی است؛ به همین دلیل فعلا به فکر انتشار قطعه است ؛ اواخر همین ماه جدیدترین آهنگ «پازل» و در ماه آینده هم ترک دیگر آن منتشر می شود.

وی افزود: در جامعه ما موسیقی پاپ تاریخ مصرف دارد ؛ اگر قطعه ای متناسب با حال و هوای تابستان ساخته شده نمی توانیم آن را در زمستان منتشر کنیم ، چون بازخورد خوبی نخواهد داشت.

مدیر اجرایی گروه «پازل» در ادامه در خصوص اجراهای این گروه خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم قصد داریم بعد از ماه رمضان یعنی مرداد ماه در تهران و برخی از شهرهای ایران اجرایی داشته باشیم ؛ پازل می خواهد 8 قطعه جدیدش را در کنسرت خود اجرا کند، علاوه بر آن هم قطعات آلبوم قایق کاغذی و ترک هایی که منتشر شده یا قرار است منتشر شود مانند «بی تاب» ، «نگم برات »  اجرا می شود.
ناصری در خاتمه گفت: چون بخش پرفورمنس برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است در این کنسرت هم این بخش وجود خواهد داشت ؛ ما قصد داریم گام هایی فراتر از استاندارد ایران بر داریم ؛ قطعا این کنسرت پر فورمنس قوی ترین کنسرت پازل خواهد بود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ