تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

“پازل بند”برای بار دوم سوار بر “قایق کاغذی” بر روی استیج می رود

0

پازلی ها بعد از اولین اجرای رسمی خود در 10 دی ماه سال گذشته بار دیگر در روز 6 مردادماه در سالن میلاد به اجرای قطعات خود می پردازند.

محمد ناصری” مدیراجرایی این گروه ویژگی های این کنسرت را اینگونه بیان کرد که برنامه ریزی ها به این صورت است که علاوه برقطعات آلبوم “قایق کاغذی” قطعات جدید و در واقع تک آهنگ ها در این کنسرت اجرا شود و البته یک یا دو کار جدید هم پیش از این کنسرت روانه دنیای موسیقی می شود که آنها هم اجرا خواهد شد. وی همچنین افزود در این کنسرت علاقه مندان به این گروه با یک پرفورمنس متفاوت روبه رو خواهند شد و همه سعی و تلاش این گروه بر این است که کنسرتی متفاوت تر و باکیفیت تر از کنسرت قبل در هر زمینه ای اجرا شود .

گروه پازل” از سال 90 شروع به فعالیت کرد، گروهی دو نفره که “علی رهبری” و “آرین بهاری” اعضای اصلی آن هستند و آلبوم “قایق کاغذی ” خود را در سال 95 وارد بازار موسیقی کردند.
در کارنامه هنری این گروه تنظیم های زیادی برای افراد مشهوری چون “محسن یگانه” ، “رضا صادقی “، “فرزاد فرزین” و… مشاهده می شود.
قابل ذکر است که این کنسرت به همت موسسه “آوازی نو” و به تهیه کنندگی “حسن اردستانی” برگزار خواهد شد.همچنین بلیط فروشی این کنسرت از فردا سه شنبه 30 خرداد ماه از ساعت 12 ظهر شروع می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ