تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ورک شاپ و اجرای گیتار پدرام امینی در فرهنگسرای نیاوران

0

به همت مجله «هنر معاصر» اجرا و ورکشاپ گیتار توسط پدرام امینی ابیانه یکشنبه 12 آذرماه ساعت 18 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، در این ورک شاپ پدرام امینی ابیانه مباحثی پیرامون تاریخ گیتار از باستان تا امروز، گیتار شناسی و چگونگی ساخت گیتار، تفسیر و شناخت پرکاشن‎های همراه گیتار را برای مخاطبان مطرح می‎کند. در ادامه این ورک شاپ چکیده‎ای از فلسفه هنر نیز برای حاضران بیان می‎شود. همچنین بخشی از این برنامه به اجرای گیتار توسط این هنرمند اختصاص یافته است.

با توجه به اینکه قرار است کلیه عواید این اجرا و ورک شاپ توسط هنرمند به مناطق زلزله زده اختصاص یابد بلیت فروشی برای این کار انجام نمی‎گیرد و علاقمندان می‎توانند با همت عالی خود کالای فرهنگی همچون کتاب و …. و نیز تلفن‎های همراه بلااستفاده خود را در اختیار این هنرمند قرار دهند تا وی با حضور در منطقه، شخصا این اقلام را در اختیار هموطنان زلزله زده قرار دهد.

گفتنی است ورک شاپ و اجرای گیتار پدرام امینی ابیانه، یکشنبه 12 آذرماه، ساعت 18 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود. علاقمندان می‎توانند جهت حضور در این برنامه به سالن خلیج فارس واقع در فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ