تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کتاب «خود آموز گیتار» پدرام امینی رونمایی می شود

0

مراسم رونمایی از کتاب لذت گیتار( خود آموز گیتار) پدرام امینی ابیانه پنج شنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۹ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
پدرام امینی آهنگساز و پژوهشگر در گفت وگو با خبرنگار iهم آهنگ درباره کتاب تازه خودگفت: کتاب خود آموز گیتار درباره آهنگ های پاپ، کلاسیک تا فلامینکو است ؛ این کتاب ۸۰ صفحه ای را انتشارات البرز چاپ کرده است ولی پخش آن توسط «موزیک ملل » و «دلارام» صورت گرفته است .
وی افزود: چون مراسم فردا مصادف شده است با بازر نشر« آلبوم آتش ۳»و کتاب «سیصد نکته که خواننده ها باید بدانند»؛ در واقع فردا دو بازر نشر و یک رونمایی از کتاب داریم.این رونمایی با حضور برخی از عوامل« آلبوم آتش ۳ » برگزار می شود.

این آهنگساز در ادامه از اهداف خود برای انتشار این کتاب گفت: کتاب اولم که عنوان آموزش جامع فلامینکو را دارد فقط شامل آهنگ های فلامینکو ،تاریخ گیتار ،واژه نامه و ساخت گیتار بود، چون احساس کردم به جز فلامینکو آموزش موسیقی های دیگر هم لازم است،به همین سبب کتاب لذت گیتار را منتشر کردم .
امینی ادامه داد: تلاش کردم این کتاب را به گونه ای ساده به نگارش دربیاورم؛ در کنار این موضوع ویدیو های آموزشی کلاس هایم را در آپارات به نمایش گذاشتم تا علاقه مندان بتوانند از آنها استفاده کنند.
وی در خاتمه گفت : علاقه مندان می توانند علاوه بر خرید از طریق چنل @lezatmusic یا اینستاگرام pedram am in I abyaneh هم این کتاب را سفارش دهند تا با پست برای انها ارسال شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ