تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

شهر مه آلود شبیه هیچ آلبومی نیست

0

هم‌آهنگ: آهنگ ساز با سابقه کشورمان از جدیدترین آلبوم خود خبر داد وگفت: نام آلبوم تازه ام از نام یک قطعه موسیقایی به نام «شهر مه آلود» گرفته شده که چندی پیش در فضای مجازی پخش شد.
پدرام کشتگار با اعلام این خبر درباره جزئیات آلبوم خود توضیح داد: «شهر مه آلود» شامل ۹ قطعه است که دو قطعه آن را آرش حسینی تنظیم کرده است و مریم آزادی وزهره زمانی هم از ترانه سراهای این آلبوم هستند.
وی درباره مراحل ضبط «شهر مه آلود » گفت : تمامی مراحل مربوط به ضبط آلبوم انجام گرفته ؛ اما چند قطعه وجود دارد که کار میکس و مسترینگ آنها هنوز به اتمام نرسیده، امیدوارم هر چه سریعتر کار به اتمام برسد تا بتوانم توسط موسسه فرهنگی هنری آوای هنر این آلبوم را منتشر کنم.
این آهنگ ساز در ادامه افزود: «شهر مه آلود» به هیچ آلبومی شباهت ندارد، چون موسیقی متفاوتی دارد چرا که با خلاقیت ونو آوری ساخته شده است .امیدوارم در فضایی که موسیقی پاپ به تکرار رسیده این آلبوم بتواند به عنوان اثری متفاوت به علاقه مندان موسیقی پاپ ارائه شود.
وی در پایان یاد آورشد: سالهاست که فضای موسیقی ما دچار تکرار شده است . فضای  برای ارائه سبک های متفاوت و پرهیز از تقلید است، برای همین نیازمند توجه است ؛ موضوعی که اگر به آن بیشتر از اینها نپردازیم قطعا دچار مشکلات زیادی خواهیم شد.

منبع:هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ