تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه «ستاره» به زودی منتشر می شود

0

پدرام مرندیز ضمن تشریح برنامه های خود از انتشارقطعات تازه خود خبر داد.

پدرام مرندیز از تازه ترین فعالیت های خود گفت: از سال گذشته تصمیم به بازسازی قطعات نوستالژیک داشتم ؛ حدود 14 قطعه قدیمی را انتخاب و مجوزآن ها را هم گرفتم ولی به دلیل مشغله کاری که داشتم نتوانستم تمام وقت خود را روی این کار بگذارم ، حدود 5 قطعه را در یک سال گذشته تقریبا کامل کردم تنها میکس و مستر آن باقی مانده است .
وی افزود: تصمیم دارم بعد از کامل شدن 6 الی 7 کار آنها را در قالب آلبوم جمع آوری کنم . البته قصد دارم دو یا سه هفته یکبار این قطعات را منتشر کنم حتی ممکن است ویدیویی هم برای آنها ساخته شود، همچنین برای اجرای این قطعات هم برنامه ریزی کرده ام اما تمام این کارها مستلزم زمان کافی است. تازه ترین قطعه ام به نام «ستاره» است که به زودی منتشر می شود.

این هنرمند در ادامه یاد آور شد: از سال 72 به عنوان خواننده با صدا و سیما شروع به کار کردم، سال 74 مجموعه «دلتنگی ها» را با دکلمه مهران مدیری، موسیقی حسین فاضل و اشعار هاتف علیمردانی کار کردم در همان سال هم قطعه خلیج فارس را خواندم از دیگر فعالیت هایم می توانم به تاسیس گروه «کویر» با امین حیایی و اشکان وفایی در سال 79 اشاره کنم ، با اعضای این گروه چون رضا تاجبخش، دارا دارایی، علیرضا طباطبایی، کامبیز رحمانی، همایون نصیری در سال 85 توانستیم آلبوم «باران» را منتشر کنیم.

مرندیز در خاتمه گفت: از دیگر کارهایم هدایت خوانندگان تازه است که این خوانندگان توسط شرکت های معروف به من معرفی می شوند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ