تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پیمان خازنی «تار و دیوار» را به روی صحنه می‌برد

0

پرفورمنس «تار و دیوار» به کارگردانی «رضا موسوی» و آهنگسازی «پیمان خازنی»، بیست و سومین روز تیرماه جاری در تالار رودکی، به روی صحنه خواهد رفت.

خازنی در مورد عنوان این پرفورمنس گفت: ««تار و دیوار» یک برخود استعاری است با جهان پیرامونمان و اعتراضی به محدودیت‌ها و مصنوعیت‌هایی که ما برای هنر خود به وجود می‌آوریم. در واقع «تار و دیوار» ادامهٔ نگاه من به مفهوم آزادی در خلق اثر هنری است.»

پیمان خازنی در مورد شکل گیری این پرفورمنس گفت: «سال هاست که امکان و پیشنهادات متفاوتی را برای به روی صحنه بردن آثارم داشته‌ام ولی ترجیح دادم آنقدر مقاومت کنم تا آنگونه که می‌پسندم آثارم اجرا شود. حالا فرصت آن رسیده تا بتوانم یک اتفاق در خور را رقم بزنم.  «همهمهٔ کاشی‌ها» اثری است که امکان بسط و گسترش را به من می‌دهد و این به خودی خود جرقه‌ای شد که من به سمت فرم اجرایی مورد علاقه‌ام – یعنی پرفورمنس _بروم.»

وی در ادامه اظهار داشت: «ایده‌های درخشان رضا موسوی من را بیشتر تشویق کرد تا بتوانم به مفهوم مورد نظرم -در خصوص آنچه اجرا محسوب می‌شود – نزدیک شوم.»

در پرفورمنس «تار و دیوار» علاوه بر رضاموسوی (کارگردان)، نگین شکیبا، ساناز رییسى، على کوزه گر عوامل تیم گارگردانی و نوازندگانی چون هلیا محمد ولی (ویلن)، کورش کشاورز (ویلنسل)، ارغوان منتظری (فلوت)، پریسا دلفانی (سوپرانو)، امیرحسین محمد خانی (ابوا)، پیام سوری (پیانو)، شایان یزدی‌زاده (کوبه‌ای)، پیمان خازنی (تار)، سیاوش عبدی (آکوستیک افکت)، آستیاژ ضیایی (دستیار آهنگساز)، محمود توسلیان (مشاور رسانه‌ای)، فرزام شکاری (مدیر اجرایی) و جاوید علی‌پور (عکس و فیلم) از دیگر عوامل این اجرا هستند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ