تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نخستین آلبوم رسمی «پیکلاویه» منتشر می شود

0

نخستین آلبوم رسمی گروه موسیقی «پیکلاویه» پس از سه سال با اخذ تمام مجوزهای لازم منتشر می شود.

شایان کریمی «سرپرست گروه و نوازنده کیبورد» با اعلام این خبر گفت: «گروه پیکلاویه» بعد از سه سال نخستین آلبوم رسمی خود را با عنوان «جایی که پیاده رو تمام می‌شود» روانه بازار می کند. این اثر بی کلام شامل 11 قطعه است که یک قطعه از آن بی کلام ، 9 قطعه انگلیسی و یک قطعه هم فرانسوی است .

وی از روند تولید این اثر گفت: از دو سال پیش مراحل ضبط این اثر را شروع کردیم در حقیقت این آلبوم شامل قطعاتی است که در کنسرت هایمان اجرا کردیم اما با تنظیمات تازه آنها را در آلبوم قرار دادیم به علاوه برخی از قطعات جدید که تولید کردیم.

سرپرست «گروه پیکلاویه» در ادامه افزود: همه آهنگ ها توسط «گروه پیکلاویه» ساخته شده است اکثر ترانه های این کار از  مهران مختارپور خواننده گروه و یک ترانه هم از مهیار صالحی نیا گیتاریست گروه است.

کریمی با اشاره به تاریخ انتشار آلبوم گفت: آلبوم در مرداد ماه منتشر می شود، تاریخ دقیق انتشار و رونمایی این کار هنوز مشخص نشده است اما به زودی اعلام خواهیم کرد.تا زمان انتشار آلبوم هم اجرایی نخواهیم داشت.

این نوازنده کیبورد در خاتمه یاد آور شد: «گروه پیکلاویه» سه سال پیش در تهران نخستین کنسرت خود را برگزار کرد تاکنون هم آلبومی منتشر نکرده است بعد از این مدت تمام وقت و انرژی خود را بر روی نخستین آلبومش گذاشت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ