تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موسیقی ایران در جا می زند

0

هم‌آهنگ- سارا(سمیه)صادقی: پوریا حیدری آهنگساز وتنظیم کننده جوان کشوردر گفتگو با هم‌آهنگ  با اشاره به فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول کار بر روی متن موسیقی فیلم سند با سند برابر است هستم . مراحل آهنگ سازی این متن تمام شده است وآماده تحویل است.
وی با اعلام این خبر از دیگر برنامه های خود گفت و توضیح داد : با کمک وزیر فرهنگ ارمنستان همکاری مشترکی با موزیسین های این کشور داریم و هم اکنون مشغول نوشتن متن کار ارکسترال هستیم که به زودی به انجام می رسد .
این آهنگساز در ادامه درباره اینکه وقتی شاخه ای از هنر در حال پیشرفت است چرا ما هنوز به کاور کردن آهنگ روی می آوریم توضیح داد: بسیاری از کشورها برای پیشبرد صنعت سینمای خود به کاور کردن آهنگ روی می آورند؛ اما وقتی به جایگاهی می رسند ، این کار را متوقف می کنند . مثل سینمای هند که زمانی با کاور آهنگ ها روند کار خود را پیش می برد، اما با گذشت زمان صنعت این سینما پیشرفت کرد وامروزه تبدیل به یک سینمای مستقل شده است.
وی افزود: چون موسیقی ایران هیچگاه مورد حمایت قرار نگرفته است به همین دلیل کاور کردن آهنگ بسیار زیاد شده است ، پس می توان گفت موسیقی در حال در جا زدن است .
این خواننده در انتها افزود: البته
در چند سال گذشته گروههای جوان با فضاهای جدید وارد عرصه موسیقی شدند که به نظر می رسد این موضوع حال وهوای موسیقی ایران را عوض کرده است. چنین چیزی جای امیدواری دارد.

منبع:اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.

کانال تلگرام هم‌آهنگ